Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zniknęły partycje po zainstalowaniu Partition Magic - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Zniknęły partycje po zainstalowaniu Partition Magic (/zniknely-partycje-po-zainstalowaniu-partition-magic-8252-t)



Zniknęły partycje po zainstalowaniu Partition Magic - SzalonaMeg - 05.08.2010 20:48

Witam, dosłownie parę dni temu miałam identyczny problem! Zniesmaczony Partition Magic ver. 8 ukrył moją ostatnią partycję, nie pomogła opcja ze zmianą literki, ponieważ pojawiała się irytująca "odmowa dostępu" Zły najgorsze było to, że na tym dysku znajdowały się bardzo ważne dane (nauczka na przyszłość, żeby nie zostawiać ich nie skopiowanych chociażby na jeden dzień)... mój wspaniały brat olał komunikat programu, że jest On nie kompatybilny z Win7 Zacieszacz szkoda, że mnie wtedy przy tym nie było Smutny jednak po dłuższych kombinacjach z różnymi programami, które nie okazały się skuteczne, postanowiliśmy zainstalować winXP Śpiący pomyśleliśmy, że Partition na Xpeku pójdzie i odblokuje tą partycję. Po zalogowaniu się systemu okazało się, że żaden Partition nie był już potrzebny! Partycja była po prostu widoczna w WinXP!! Skopiowaliśmy wszystkie potrzebne dane i musieliśmy sformatować tą partycję, ponieważ w Win7 nadal była niewidoczna. Format pomógł, operacja zakończona sukcesem Cwaniak