Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa (/przy-wstawaniu-ze-stanu-hibernacji-mysz-bluetooth-nie-dziala-8244-t)



Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa - peiger - 05.08.2010 14:39

Witam serdecznie. Jak w tytule przy wstawaniu ze stanu hibernacji mysz mi nie działa. To mysz z wbudowanym nadajnikiem bt, bez potrzeby podłączania przez USB. Sterowniki są zainstalowane poprawnie. Podczas normalnego uruchomienia myszka działa normalnie, tylko jest problem ze wznowieniem pracy. Pomaga wyrzucenie i ponowne dodanie urządzenia, ale trochę to upierdliwe. Może znacie jakieś mniej uciążliwe sposoby? Pozdrawiam.


RE: Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa - ihatebuffering - 05.08.2010 22:01

Witam, wejdź do menedżera urządzeń i znajdź tam twoją mysz. Kliknij PPM, właściwości, zakładka zarządzanie energią i odznacz "zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzenia energii".


RE: Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa - peiger - 06.08.2010 12:09

(05.08.2010 22:01)ihatebuffering napisał(a):  Witam, wejdź do menedżera urządzeń i znajdź tam twoją mysz. Kliknij PPM, właściwości, zakładka zarządzanie energią i odznacz "zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzenia energii".

Wszystko było by fajnie ale nie mam takiej możliwości, po kliknięciu we właściwości mam takie zakładki:
- ogólne
- sterownik
- szczegóły

i co w takiej systuacji?


RE: Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa - ihatebuffering - 06.08.2010 12:57

W menu start wpisz "Urządzenia i Drukarki", wejdź i tam sprawdź czy twoja mysz się tam pojawia. Jeśli tak, spróbuj to samo co wyżej.


RE: Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa - peiger - 06.08.2010 15:00

Klikam i mam następujące zakładki po kliknięciu we właściwości:
-ogólne
-sprzęt
- usługi
- bluetooth
Nie mam takiej opcji o jakiej piszesz


RE: Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa - HrabiaHodon - 06.08.2010 15:26

Problem nie tkwi chyba w myszy tylko w samym interfejsie Bluetooth. Odnajdź tak jak Ci sugerował Ihate w menadżerze urządzeń urządzenie Bluetooth i odznacz sugerowaną opcję.


RE: Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa - peiger - 09.08.2010 08:03

Bardzo chętnie, ale nie mam takiej zakładki, opcji możliwości, gdyby była już nie byłoby problemu


RE: Przy wstawaniu ze stanu hibernacji, mysz bluetooth nie działa - wpadłemtunachwilę - 29.04.2012 23:18

Jakby ktoś się natknął na ten wątek, może spróbować u źródła ( wiem, Vista)
http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-Vista/Troubleshoot-problems-with-Bluetooth-enabled-devices

a także

Menadżer urządzeń ->
Odbiorniki radiowe bluetooth ->
nazwa urządzenia ->
właściwości ->
Zarządzanie energią ->
i odznaczyć opcję "zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzenia energią"