Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja Windows 7 RC- problem z napędem DVD-RW - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Instalacja Windows 7 RC- problem z napędem DVD-RW (/instalacja-windows-7-rc-problem-z-napedem-dvd-rw-824-t)



Instalacja Windows 7 RC- problem z napędem DVD-RW - yabuzapit - 31.07.2009 08:45

witam
mam ten sam problem przy instalacji co kolega z tematu: Instalacja Widows 7 RC - problem z napędem DVD
Niestety zanim dotarłem do tego wątku był już zamknięty więc nie mogłem się o nic dopytać, a link podany przez kolegę do wersji siódemki, którą udało mu się zainstalować, nie działa.
Poprosił bym o jakieś porady albo najlepiej o link do jakiejś wersji widowsa 7 którą dało by się zainstalować.
Z góry dziękuje


RE: Instalacja Windows 7RC- problem z napędem DVD-RW - slawektor - 31.07.2009 10:14

faktycznie jak wpisać w google Instalacja Widows 7 RC - problem z napędem DVD ,to nie ty jeden masz ten problem, doradzają : odpiąć napęd tak jakby go w ogóle nie było i zainstalować z PenDrive.


RE: Instalacja Windows 7 RC- problem z napędem DVD-RW - yabuzapit - 31.07.2009 14:25

Niestety nie mam odpowiedniego pendrive,a żeby zainstalować z niego Windowsa :/


RE: Instalacja Windows 7 RC- problem z napędem DVD-RW - Dzejkop - 31.07.2009 14:29

Podstawowe pytanie: jaki build instalujesz?


RE: Instalacja Windows 7 RC- problem z napędem DVD-RW - yabuzapit - 31.07.2009 15:30

Pierwsze chciałem zainstalować Windows 7 RC 64-bit, potem 32-bit (wersja: 7100.0.090421-1700_x86fre_client_en-us_retail_ultimate-grc1culfrer_en_dvd.iso pobrane ze strony Microsoftu) i w obydwu wyskakuje ten sam problem z napędem DVD