Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Administrator i użytkownik przerobiony na admina (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Administrator i użytkownik przerobiony na admina (rozwiązany) (/administrator-i-uzytkownik-przerobiony-na-admina-rozwiazany-8232-t)



Administrator i użytkownik przerobiony na admina (rozwiązany) - ozi777 - 04.08.2010 21:33

Witam, posiadam zwykłe konto administratora odblokowane przez Sunrise Seven i drugie zrobione przy instalacji systemu. Z tego drugiego robiłem też sobie admina, lecz nie mogę z jego poziomu usunąć oryginalnego administratora.

Czy jest jakaś rada, aby przekopiować wszystkie ustawienia z mojego aktualnego konta 'pseuda admina' na oryginalnego? Chodzi mi o ustawienia pulpitu, programów itp. a potem przejście na stałe na admina i wywalenie zwykłego konta?


I druga sprawa, niechcący z oryginalnego administratora wywaliłem HomeUsers z członków grupy, ale zostało Administratorzy także chyba nic się nie stanie? I czy mogę usunąć grupę HomeGroup z użytkowników na screenie?


[Obrazek: nowyobrazmapybitoweja.jpg]

Uploaded with ImageShack.us


RE: Administrator i użytkownik przerobiony na admina - ihatebuffering - 04.08.2010 22:10

Ja Ci tylko powiem, że usunięcie konta Prawdziwego Administratora może skończyć się źle dla systemu. I raczej Ci się nie uda go usunąć. Ukryj je znowu, w czym ono Ci przeszkadza? Niektóre operacje przeprowadzisz tylko na tamtym koncie.


RE: Administrator i użytkownik przerobiony na admina - ozi777 - 05.08.2010 08:20

Ok, nastraszyłeś mnie ;]

Skopiowałem ustawienia z AppData, potem

przeniosłem się na Super Administratora i usunąłem zwykłego użytkownika. Aktualnie jest tak:

[Obrazek: nowyobrazmapybitowejp.jpg]



Pozdrawiam, można zamknąć...