Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe (rozwiązany) (/glosniki-odbieraja-mi-jakies-fale-radiowe-rozwiazany-8179-t)



Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe (rozwiązany) - harry1993 - 02.08.2010 21:17

Witam, ostatnio gdy siedziałem sobie i nie była włączona żadna muzyka, film czy gra dosłyszałem, że z moich głośników dochodzi jakiś głos i to chyba one odbierają jakieś fale radiowe, ale ci ludzie których tam słyszę to oni po rosyjsku nawijają. Dlaczego tak jest?


RE: Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe - ihatebuffering - 02.08.2010 23:01

Jeśli masz głośniki Logitech-a to będziesz tak miał Zacieszacz. To jakaś wada fabryczna w niektórych modelach.


RE: Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe - harry1993 - 03.08.2010 07:41

No mam głośniki Logitecha


RE: Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe - House - 04.08.2010 13:26

Czyli problemu nie możesz rozwiązać. Chyba, że przeniesiesz się do głębokiej piwnicy, gdzie nie docierają fale radiowe, itp.


RE: Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe - LadyInBlue - 04.08.2010 20:27

Chyba, że niech spróbuje obłożyć ścianę wokół głośników folią aluminiową?


RE: Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe - fourup - 04.08.2010 21:56

... a może wystarczy założyć ferrytowe tłumiki przy obu końcach kabli, którymi przypinasz głośniki do komputera ...
Takie ferryty można zanabyć w sklepach z pozdespołami elektronicznymi, a w razie braku takich, w najczarniejszym scenariuszu - zdemontować z łatwodostępnego kabla D-Sub (VGA)...


RE: Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe - ihatebuffering - 04.08.2010 22:07

Zwróć je na gwarancję, lub gdy nic nie słuchasz wyłączaj je.


RE: Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe - harry1993 - 06.08.2010 17:25

Aż tak to nie przeszkadza żeby wymieniać czy coś rozbierać.


RE: Głośniki odbierają mi jakieś fale radiowe - House - 06.08.2010 18:07

A więc temat uważam za rozwiązany.