Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wirus zaatakował system i nie da się go uruchomić - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Wirus zaatakował system i nie da się go uruchomić (/wirus-zaatakowal-system-i-nie-da-sie-go-uruchomic-8153-t)



Wirus zaatakował system i nie da się go uruchomić - StoProcent - 01.08.2010 16:09

Witam mam laptopa Toshiba L-300, jakiś wirus uszkodził mi system i po uruchomieniu jest czarny ekran i jakieś wirusowe wpisy, nie mogę zrobić formatowania... najgorsze jest to, że ten laptop nie jest mój. Co zrobić ?


RE: Wirus zaatakował system i nie da się go uruchomić - ihatebuffering - 01.08.2010 17:41

Cytat:jakieś wirusowe wpiski
Zapodaj zdjęcie tego. W trybie awaryjnym próbowałeś uruchomić lapka. Przywracanie systemu z poziomy płyty z Windows 7 ?


RE: Wirus zaatakował system i nie da się go uruchomić - fourup - 01.08.2010 19:13

A maszyny czasu próbowałeś?
W trybie awaryjnym cofnij system (punkty przywracania systemu) do czasu sprzed infekcji, potem dokładnie przeskanuj...