Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja Windows 7 z MSDN - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Instalacja Windows 7 z MSDN (/instalacja-windows-7-z-msdn-8115-t)



Instalacja Windows 7 z MSDN - kojot - 30.07.2010 16:45

Mam dostep do sieci MSDN i pobieram stamtad Windows 7. Aktualnie pracuje na windows Vista home premium, ktorego mialem zainstalowanego gdy kupilem laptopa. Jak widzicie chce sie przesiasc na Win 7 i mam tutaj pare pytan.

U mnie na komputerze mam takie dyski C - windows tam jest (40gb) D - recovery (14,6) F - 63,3 G - 180
Sciagnie mi sie obraz tego Windowsa i co mam teraz zrobic? Jak wyglada teraz instalowanie nowszego Windowsa na starszego? Czy musze formatowac wszystkie dyski? Czy moze jest jakos to tak pomyslane, ze jak odpale tego Windows 7 to bedzie tam np opcja uaktualnienia winowsa i po prostu samoistnie zamieni mi sie windows Vista na Windows 7 i zainstaluje sie na dysku C?

Jak by mi ktos mogl pomoc i wytlumacczyc to to bylbym wdzieczny bo robie to 1. raz i nie chcialbym spieprzyc sobie kompa, bo jest mi potrzebny bardzo aktualnie.

pozdrawiam


RE: Instalacja Windows 7 z MSDN - apphex - 30.07.2010 16:51

Obraz wypal na płytce. Instalator ma opcję aktualizacji więc z Visty Home Premium możesz spokojnie upgraedować.