Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
chwilowe zwisy kompa przy normalnym uzytkowaniu. w czym problem? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: chwilowe zwisy kompa przy normalnym uzytkowaniu. w czym problem? (/chwilowe-zwisy-kompa-przy-normalnym-uzytkowaniu-w-czym-problem-8114-t)



chwilowe zwisy kompa przy normalnym uzytkowaniu. w czym problem? - Klimo193 - 30.07.2010 16:43

Witam wszystkich.
Od kilku dni borykam się z problem który nie umożliwia mi jako takiego normalnego korzystania z mojego PC-ta.
A więc tak: gdy na przykład przeglądam sobie stronki z mozilli lub gdy gram w Counter-strika i przy wielu jeszcze innych mało wyczerpujących rzeczach mój komputer po prostu łapie ok. 30 sekundową zwieche.
Co zrobiłem aby temu zapobiec?
Zrobiłem restart BIOS-a (nie pomogło, problem wrócił).
Robiłem czyszczenie pamięci tzn. Odłączałem wszystko od kompa. Włączałem kompa z samym procesorem, wyłączałem potem dokładałem pamięć, wyłączyłem, podłączyłem kartę graficzną i potem już wszystko. Komputer jeszcze wczoraj działa dobrze. Dzisiaj znowu miałem taka zwieche.
Przed tymi zabiegami były one częste. Teraz już trochę mniej.
Płyta główna: ASUS M2N-MX SE PLUS
Wzmacniacz: model com fell II-400atx
AMD athlon 64 X2 Dual Core Porcessor 4200+ 2.21 GHz, GeForce 8600 1024MB, 2GB RAM, Dysk 320GB

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Uśmiechnięty