Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z podglądem plików pdf - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z podglądem plików pdf (/problem-z-podgladem-plikow-pdf-8081-t)



Problem z podglądem plików pdf - gdas - 29.07.2010 09:00

Witam
Niedawno przeszedłem na Windows 7 home 64 bit i mam problem z podglądem ikon w formacie pdf , w XP było ustawienie na miniatury i ikony pokazywały pierwszą stronę pdf-a a w 7-ce gdy ustawię na małe czy duże ikony nic się nie dzieje , ale pliki typu jpeg robią się z podglądem, mam acrobata 8 w wersji ful, czy jest jakieś ustawienie aby to zmienić ?

Edit: zainstalowałem wersje 9.3.3 i nic się nie zmieniło


RE: Problem z podglądem plików pdf - War_3_ - 01.08.2010 17:56

Spróbuj innej przeglądarki np. Foxit Reader.


RE: Problem z podglądem plików pdf - gdas - 01.08.2010 19:36

Witam
A czy w tej przeglądarce jest jakieś ustawienie bo też są tylko ikony. Mam poprzestawiane w opcjach folderów , przeskanowane antywirusem i nic nie pomogło


RE: Problem z podglądem plików pdf - Nostromo - 01.08.2010 22:38

(29.07.2010 09:00)gdas napisał(a):  Witam
Niedawno przeszedłem na Windows 7 home 64 bit i mam problem z podglądem ikon w formacie pdf , w XP było ustawienie na miniatury i ikony pokazywały pierwszą stronę pdf-a a w 7-ce gdy ustawię na małe czy duże ikony nic się nie dzieje , ale pliki typu jpeg robią się z podglądem, mam acrobata 8 w wersji ful, czy jest jakieś ustawienie aby to zmienić ?

Edit: zainstalowałem wersje 9.3.3 i nic się nie zmieniło

Czy korzystasz z legalnego oprogramowania? Legalne nie sprawia takich problemów.


RE: Problem z podglądem plików pdf - gdas - 02.08.2010 06:13

Witam
Oczywiście że mam oryginał , mam też oryginalnego antywirusa eset nod , może on coś psuje bo mialem problem z programem do robienia plików pdf ze strony internetowej , widział go jako wirusa i usówał, a acrobat w wersji 9 jest za free