Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z dźwiękiem 5.1 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Problem z dźwiękiem 5.1 (/problem-z-dzwiekiem-5-1-8060-t)



Problem z dźwiękiem 5.1 - Trolik130 - 28.07.2010 10:45

Posiadam głośniki 5.1 i problem polega na tym, że działają tylko 2 z nich (przednie). Na XP głośniki ładnie działały. Powiem od razu, że mam zainstalowane najnowsze sterowniki od karty dźwiękowej firmy Realtek. Gdy włączę jakąś piosenkę to działają tylko 2 przednie. Mp3 które puszczałem są w 5.1 bo brałem te same co miałem na XP.
Bardzo proszę o pomoc.! Zainstalowałem nowe sterowniki ale to nic nie dało jedynie tylne głośniki zaczęły grać ale bardzo cicho ledwo je słychać.
Moja płyta główna to Asus M4A785T-M z zintegrowana kartą dźwiękowa.
Próbowałem już wszystkich sposobów i nic to nie dało Smutny wiec zwracam się do was z tym problem...
Pozdrawiam


RE: Problem z dźwiękiem 5.1 - stingear - 28.07.2010 11:02

Odsyłam do: Ustawienia dźwięku 5.1 w Windows 7.


RE: Problem z dźwiękiem 5.1 - Trolik130 - 28.07.2010 13:59

Niestety próbowałem ale dalej jest to samo. Więc proszę o inne rozwiązanie tego problemu...


RE: Problem z dźwiękiem 5.1 - harry1993 - 28.07.2010 19:05

Też miałem taki problem ze swoimi głośnikami, nie działało z nowymi sterownikami, kable które odchodzą od głośników podłączyłem pod taką kostkę, która była w zestawie(ta kostka to jak bym chciał do konsoli podłączyć)a pod kompa zwykłym kablem z dwoma jackami.