Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Osobne ustawienia power menagement dla 2 monitorów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Osobne ustawienia power menagement dla 2 monitorów (/osobne-ustawienia-power-menagement-dla-2-monitorow-8045-t)



Osobne ustawienia power menagement dla 2 monitorów - acidB - 27.07.2010 16:40

Witam,

pytanie jak w temacie, czy jest możliwość konfiguracji zasilania dla każdego ekranu z osobna? Np. Jeśli oglądamy film na jednym bądź też jeśli korzystamy z aplikacji które uruchomione są na jednym z ekranów, podczas gdy na drugim nic się nie dzieje.


RE: Osobne ustawienia power menagement dla 2 monitorów - Portator - 27.07.2010 17:36

Witaj. Używając dwóch monitorów, jak dotąd ustawiłem różną rozdzielczość a nawet różne tapety i wygląd.
Opcje zasilania, odnoszą się generalnie do systemu. Pozdrawiam


RE: Osobne ustawienia power menagement dla 2 monitorów - acidB - 28.07.2010 08:05

Dzięki, tyle też udało mi się ustawić, mam nawet osobne taskbar'y. Podejrzewam, że jeśli jest jakaś metoda na indywidualne opcje zasilania to bardziej przez kartę graficzną i sterowanie wyjściami DVI niż ustawienia systemu który ma to wszystko uproszczone w planach zasilania..