Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z classpnp - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem z classpnp (/problem-z-classpnp-8021-t)



Problem z classpnp - apphex - 26.07.2010 15:29

Witam
po odebraniu płyty głównej z gwarancji i ponownej instalacjii Windowsa dręczy mnie problem z plikiem "classpnp.sys", który uniemożliwia mi korzystanie z systemu. Szukałem na nacie informacji jak temu zaradzic. CHDSK nic nie daje, narzędzie naprawy z płyty też nie działa. Jak to ugryźć? Może podmiana tego pliku coś da?


RE: Problem z classpnp - bodziulla - 26.07.2010 23:30

Hej przede wszystkim musisz podać jaką masz architekturę systemu czy x86 (32 bity) czy x64?


RE: Problem z classpnp - apphex - 27.07.2010 08:06

korzystam z 64bitowej.. ale przy instalacji 32b też jest ten sam problem


RE: Problem z classpnp - bodziulla - 27.07.2010 08:15

Hej.
Teraz jestem ciut w kropce. Masz ten problem przy instalacji systemu czy podczas korzystania systemu?. Jeżeli podczas korzystania systemu jakie masz tego objawy i w czym Tobie to przeszkadza?. Teraz tak z jakiej architektury będziesz korzystać jak będziemy prowadzić nadal dialogCwaniak


RE: Problem z classpnp - apphex - 27.07.2010 09:55

problem mam po instalacji systemu. Probowalem na 2 roznych dyskach. Instalacja przebiega pomyslnie, restart systemu, komunikat o aktualizacji rejestru i ponowny restart. Komunikat "trwa uruchamianie systemu Windows" i pol godzinny przestoj. Mam zamiar korzystac z architektury 64 bitowej. Znalazlem gdzies na necie by przestawic opcje w biosie ale to i tak nie pomaga.