Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki do HP Laserjet 1005 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Sterowniki do HP Laserjet 1005 (/sterowniki-do-hp-laserjet-1005-7990-t)



Sterowniki do HP Laserjet 1005 - tino1974 - 24.07.2010 21:33

Witam
Kochani mam ten sam problem i licze ze mi pomozecie mianowicie kupilem lapka z systemem 7 64 bit a posiadam własnie drukarke LJ 1005 series, i juz zarywam 3 nocke w kombinowaniu i szukaniu sterów no i ZONG <placze> przekopałem całego neta i jakos sterów nie znalazłem a jak juz, to sie okazało ze przy instalacji sterów pokazuje mi ze brak podłaczenia bo nie działa klawisz dalej wiec myslałem ze coś z kablem albo z sama drukarka wiec na ta chwile postawiłem Viste , no ale poszło mimo niezgodnosci i małymi problemami pod viste 32 ruszyła mi i drukowała , ale lapek ma orginalny sys 7 wiec powróciłem do niego, no ale za chiny nie moge sterów zainstalować masakra , pewnie pomyslicie zmien system lub drukarke ale chyba nie na tym rzecz polega wiec naprawde prosze was o pomoc , mam nadzieje ze ktos mi pomoze bo naprawde mi na tym zalezy