Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Modemem huawei e 156g na Windows 7 home premium 64-bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Modemem huawei e 156g na Windows 7 home premium 64-bit (/modemem-huawei-e-156g-na-windows-7-home-premium-64-bit-7862-t)



Modemem huawei e 156g na Windows 7 home premium 64-bit - slawek1215 - 19.07.2010 10:19

Witam, wiec do rzeczy...
Moj problem polega na tym, ze po podlaczeniu modemu huawei e 156g do portu usb, Windows 7 powinien wykryc [dysk wymienny] ze sterownikami operatora,ale niestety tego nie robi. Wykrywa natomiast sprzet podpisany jako : (HUAWEI Mobile), oczywiscie z wykrzyknikiem.
Bylem w salonie PLAY'a powiedzieli, ze oni nic nie moga z tym zrobic, poniewaz nie sa odpowiedzialni za sprzet tylko za usluge.
Zaproponowali Mi sciagniecie sterownikow z ich strony lub skonsultowanie sie z producentem.
Na stronie Play'a sa sterowniki pod Win 7 64-bit, po zainstalowaniu ich nic sie nie zmienilo.
Zadzwonilem do producenta, konsultant powiedzial ze sterowniki sa i ze nie ma z nimi zadnego problemu, wiec odkrecil kota ogonem i zwalil na moj sprzet, ktory zostal zlozony przez przez szanujaca sie firme GigaMultimedia.
Moje pytanie brzmi nastepujaca: czy jest jakis sposob zeby modem poprawnie dzialal? I jak mam to zrobic, kiedy zadne sterowniki nie daja mi oczekiwanego efektu?