Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czy można zmienić tło pulpitu w Windows 7 Starter? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Czy można zmienić tło pulpitu w Windows 7 Starter? (/czy-mozna-zmienic-tlo-pulpitu-w-windows-7-starter-7841-t)



Czy można zmienić tło pulpitu w Windows 7 Starter? - perpignan1 - 17.07.2010 22:25

mam problem nowy komp z windowsem 7 jak zmienic pulpit...?? mam francuskie oprogramowanie czyli jak nie czytam za dobrze francuskiego jezyak to kapa... potrzebuje pomocy krok po kroku jak zmienic ten pulpit
poprzedni moj komp mial francuska wiste... przepraszam ze bez polskich znakow ale nie przelaczylam jeszcze klawiatory. pomoze mi ktos?? izabela


RE: Czy można zmienić tło pulpitu w Windows 7 Starter? - Portator - 18.07.2010 06:22

Witaj. Jeżeli używasz wersji starter, proszę poczytaj post wyżej lub od razu to
Jeżeli jest to inna wersja Windows 7, to posłuż się personalizacją. Czyli PPM na pulpit i wybieramy personalizacja, ( lub z panelu sterowania ). W oknie głównym, ustawisz kompozycję a w zakładkach na dole tapetę, kolor okna, dźwięki, wygaszacz ekranu. W menu po lewej stronie: ikony pulpitu, wskaźnik myszy, wielkość elementów na ekranie. Powodzenia