Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z kartą "Connect 3D HD4850" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem z kartą "Connect 3D HD4850" (/problem-z-karta-connect-3d-hd4850-7823-t)



Problem z kartą "Connect 3D HD4850" - bodziulla - 16.07.2010 22:17

Wiesz można zrobić parę modyfikacji, ustawień w samym systemie. Jest tutaj trochę wątków na ten temat jakie pozostawić usługi i tak dalej i tak dalej. Jeżeli chcesz możesz przejrzeć forum a nie wiem czy mam pisać w Twoim wątku jak to masz zrobić i jakie zalecenia, bo niektórzy moderatorzy są surowi (ale niekoniecznie oznacza to źle jest też uzasadnienie dla tego, że jeden wątek jedno rozwiązanie) i usuwają jakby to powiedzeć drugą część posta nie dotyczącą problematyki napisanej jak w tytule. Myślę, że jeżeli chciałbyś poruszyć swój problem mógłbyś założyć nowy temat odnośnie zmian w systemie lub jak usprawnić system Windows 7 lub podobnieCwaniak
Pzdr


RE: Problem z kartą "Connect 3D HD4850" - Chesterfield - 16.07.2010 22:40

ok dzieki za pomoc... Z miłą chęcią wysłuchał bym twoich rad odnośnie ulepszenia komputera. Wiec w jakim dziale najlepiej napisać temat ew. gg. Nie wiem co bardziej Ci odpowiada?


RE: Problem z kartą "Connect 3D HD4850" - bodziulla - 16.07.2010 22:45

Wiesz słuchaj nie chodzi o to gdzie mi odpowiada jaki temat założyć itd. Administrator dał tutaj pewne zasady, aby było dla każdego forumowicza wygodnie pisać z swoim problemem w odpowiednim dziale, aby był ład i porządek. Jest dział, który nazywa się " Konfiguracja i optymalizajca systemu windows" uważam, że w tym dziale możesz swobodnie poruszyć swój problem a podejrzewam, że nie tylko ja się odezwę i na pewno będziesz miał kilka wartościowych porad Uśmiechnięty
Pzdr


RE: Problem z kartą "Connect 3D HD4850" - Chesterfield - 16.07.2010 23:08

Na razie troche poczytam i sie pobawie bo widze że jest już sporo poradników Uśmiechnięty temat do zamknięcia