Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Karta Sieciowa nie ma poprawnie skonfigurowanego protokołu IP - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Karta Sieciowa nie ma poprawnie skonfigurowanego protokołu IP (/karta-sieciowa-nie-ma-poprawnie-skonfigurowanego-protokolu-ip-7786-t)



Karta Sieciowa nie ma poprawnie skonfigurowanego protokołu IP - dudus7 - 14.07.2010 18:27

tak jak w temacie.. co to oznacza?? na starym komputerze mam internet i działa dobrze, lecz na nowym nie.. czy mam może zmienić jakoś ip? może mam napisać do producenta o zmiane IP? mam kablówkę z petrusa(nie wiem czy znacie) (stałe IP)


RE: Karta Sieciowa nie ma poprawnie skonfigurowanego protokołu IP - bodziulla - 14.07.2010 19:28

Hej.
Jeżeli możesz popraw błędy (jak nie post idzie do kosza). W Twoim przypadku musisz tylko zmienić adres MAC z karty tamtej jaką masz i zamienić ten adres w drugim na ten z pierwszego i po problemie?Cwaniak


RE: Karta Sieciowa nie ma poprawnie skonfigurowanego protokołu IP - stingear - 14.07.2010 20:47

Prościej będzie, jeżeli zadzwonisz do dostawcy internetu i on zmieni w systemie Twój stary MAC na ten z nowego komputera.
Aby pobrać MAC, kliknij START -> Uruchom i wpisz "CMD", a następnie wpisz "ipconfig -all" i przy nazwie Twojego połączenia sieciowego, przez które jest internet przeczytasz jaki ma on MAC.
[attachment=1230]