Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak ustawić 2 działające karty dźwiękowe w Windows 7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Jak ustawić 2 działające karty dźwiękowe w Windows 7? (/jak-ustawic-2-dzialajace-karty-dzwiekowe-w-windows-7-7746-t)



Jak ustawić 2 działające karty dźwiękowe w Windows 7? - Klimo193 - 12.07.2010 14:30

Witam
Posiadam karty dzw Creative Sound Blaster Audigy i USB 7.1 . Do creativa mam podłączone głośniki a do usb mam podłączone słuchawki. Jak zrobić żeby działały oby dwie karty a nie tylko jedna. przykład: teraz-mogę słuchać muzyki z słuchawek, nie mogę słuchać z głośników. po konfiguracji chce, aby dźwięki wydobywały się z słuchawek i z głośników.
proszę o pomoc.


RE: Jak ustawić 2 działające karty dźwiękowe w Windows 7? - stingear - 12.07.2010 17:11

Kup zwykły HUB dźwiękowy, a nie kombinujesz z kartami dźwiękowymi. Po co Ci aż dwie karty na raz. Karty sieciowe da się kilka na raz uruchomić, ale strumieniu dźwiękowego nie przekierujesz na raz na dwie karty. A jak masz mały fundusz, to rozdzielacz na dwa MiniJack kosztuje grosze.