Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Komunikat o nielegalności systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Komunikat o nielegalności systemu (/komunikat-o-nielegalnosci-systemu-7667-t)



Komunikat o nielegalności systemu - Morpheus866 - 08.07.2010 14:02

Wbrew tematowi chodzi o oryginalną wersje... problem polega na tym że dzisiaj po paru miesiącach wyskoczyło mi że mam nieoryginalną wersję systemu... dzwoniłem do Microsoftu a tam powiedzieli że klucz jest prawidłowy że nie są technikami i pewnie trzeba zrobić reinstalacje... macie może na to jakąś rade?? ktoś się z tym spotkał?


RE: Komunikat o nielegalności systemu - House - 08.07.2010 14:12

Panel sterowania\System i zabezpieczenia\System - Zmień klucz produktu. Wprowadź jeszcze raz ten sam - reset PC. Powinno już być ok.


RE: Komunikat o nielegalności systemu - Morpheus866 - 08.07.2010 14:21

Już próbowałem.. Wyświetla się komunikat z numerkiem o znaczeniu "błędne dane"... restart systemu też był... :/ i nie wiem zbytnio co jest grane... :/


RE: Komunikat o nielegalności systemu - House - 08.07.2010 14:24

Miałem podobnie na licencjonowaniu MSDNAA, pomogło przywracanie systemu do momentu sprzed występowania problemu.
Czy dzwoniłeś do MS aktywować klucz telefonicznie czy po prostu z pytaniem : "o co chodzi" ?


RE: Komunikat o nielegalności systemu - bodziulla - 08.07.2010 14:39

Hej.
Mam pytanie czy robiłeś coś z systemem tzn. przekształcałeś go na inny język bądź zmieniałeś coś za pomocą programu np: Vistalizator itp?. Czy po prostu używasz go normalnie, pobrałeś aktualizację i masz teraz komunikat?. Masz laptopa czy stacjonarny?


RE: Komunikat o nielegalności systemu - Morpheus866 - 08.07.2010 15:22

mam lapka, nic szczególnego nie robiłem, żadnych aktualizacji o których wiem... po prostu od tak mi się to pojawiło.... już drugi raz mi się tak zdarzyło... wcześniej reinstalka pomogła... ale teraz mam za dużo rzeczy na dysku żeby kombinować z reinstalacją... do MS dzwoniłem do działu pomocy technicznej... gość sprawdził klucz itp, powiedział że klucz jest prawidłowy że to wina sprzętu a on nie jest technikiem więc to mój problem... i żebym zrobił reinstalke...


RE: Komunikat o nielegalności systemu - smuga100 - 08.07.2010 20:17

(08.07.2010 15:22)Morpheus866 napisał(a):  mam lapka, nic szczególnego nie robiłem, żadnych aktualizacji o których wiem... po prostu od tak mi się to pojawiło.... już drugi raz mi się tak zdarzyło... wcześniej reinstalka pomogła... ale teraz mam za dużo rzeczy na dysku żeby kombinować z reinstalacją... do MS dzwoniłem do działu pomocy technicznej... gość sprawdził klucz itp, powiedział że klucz jest prawidłowy że to wina sprzętu a on nie jest technikiem więc to mój problem... i żebym zrobił reinstalke...

a czy nie podawałeś nikomu swojego klucza?
problem pojawia sie tez gdy inny komputer ma zainstalowany system z Tym kluczykiem