Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Błąd po wznowieniu systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Błąd po wznowieniu systemu (/blad-po-wznowieniu-systemu-7654-t)



Błąd po wznowieniu systemu - piotrek2009 - 07.07.2010 23:56

Podczas uruchamiania siódemki pojawia się ciekawy monit:
[Obrazek: k4ug5j.jpg]
Nie wiem czym problem jest spowodowany.
Wybranie pierwszej opcji nie uruchamia Windowsa, zostaje czarny ekran z migającym znakiem "_" na górze ekranu. Czy jeżeli wybiorę drugą opcję nie utracę swoich danych? A może jest jakiś inny sposób na ten problem?


RE: Błąd po wznowieniu systemu - House - 08.07.2010 00:58

2 opcja nie powinna wymazać Ci danych.
Instalowałeś coś przed wystąpieniem problemu ?


RE: Błąd po wznowieniu systemu - piotrek2009 - 08.07.2010 11:00

W ostatnim czasie nic nie instalowałem. Wszystkie dane mam na jednej partycji. Ewentualnie mógłbym podpiąć go jako dodatkowy dysk.


RE: Błąd po wznowieniu systemu - House - 08.07.2010 11:04

Zatem usuń dane przywracania zapewne wykasuje tylko "zapamiętane ustawienia z punktu przywracania", tak mi się wydaje.
Nie jestem w 100% pewny.


RE: Błąd po wznowieniu systemu - ihatebuffering - 08.07.2010 11:29

Jeśli masz wszystkie dane na 1 partycji, na wszelki wypadek podpiąłbym dysk do innego komputera i skopiował najważniejsze dane. Ps mieć system i dane na 1 partycji, to nie najlepsze rozwiązanie.


RE: Błąd po wznowieniu systemu - Szeptucha - 05.09.2010 22:26

Mój się wcale nie wznawia ze stanu uśpienia, musiałam wyłączyć ta opcję w ustawieniach.


RE: Błąd po wznowieniu systemu - PiotrXxx - 07.09.2010 19:21

A czy nie przyszło nikomu do głowy, że coś się "paprze" z plikiem hibernacji?. Ile masz wolnego miejsca na HDD? Jak masz ustawioną hibernację? Jaki rozmiar pliku stronicowania? Nie masz jakiegoś tweakera czy innego proga w tym stylu, który np. czyści ci plik hibernacji przy zamykaniu OSa?


RE: Błąd po wznowieniu systemu - Szeptucha - 05.10.2010 23:23

(07.09.2010 19:21)PiotrXxx napisał(a):  A czy nie przyszło nikomu do głowy, że coś się "paprze" z plikiem hibernacji?. Ile masz wolnego miejsca na HDD? Jak masz ustawioną hibernację? Jaki rozmiar pliku stronicowania? Nie masz jakiegoś tweakera czy innego proga w tym stylu, który np. czyści ci plik hibernacji przy zamykaniu OSa?

Pliku stronicowania w ogóle mi nie konfiguruje ani nie zapamiętuje ustawień a jeśli chodzi o plik hibernacji to nie mam bladego pojęcia za zielona jestem na to.