Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? (rozwiązany) (/czy-po-instalacji-windows7-utrace-dane-zapisane-na-dysku-rozwiazany-7633-t)



Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? (rozwiązany) - Kameleon97 - 07.07.2010 10:46

Drodzy koledzy mam pytanie.
Mam Windows XP i mam 3 partycje na partycji C mam Windows XP i chce na tą partycje zainstalować Windows 7 czy stracę pliki z partycji d i e??Proszę o szybką odpowiedź


RE: Windows 7 czy utrace dane? - House - 07.07.2010 11:04

Czekaj czekaj.
Cytat:mam 3 partycje na partycji C
Jak to jest możliwe ?
Napisz logicznie o co chodzi, to wtedy może ktoś Ci pomoże.


RE: Windows 7 czy utrace dane? - Kameleon97 - 07.07.2010 11:08

(07.07.2010 11:04)Dell napisał(a):  Czekaj czekaj.
Cytat:mam 3 partycje na partycji C
Jak to jest możliwe ?
Napisz logicznie o co chodzi, to wtedy może ktoś Ci pomoże.
Pisze że mam 3 partycje Czyli C,D,E.Na partycji C mam windows XP chce na tej partycji zainstalowac Windows 7 i czy strace dane z partycji D i E


RE: Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? - HrabiaHodon - 07.07.2010 11:08

Nie stracisz.


RE: Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? - House - 07.07.2010 11:09

Nie, nic nie stracisz. Jeśli oczywiście przy instalacji Windows 7 partycję D, E pozostawisz w spokoju Cwaniak


RE: Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? - Kameleon97 - 07.07.2010 11:14

Jeszcze jedno pytanko.
Włączam system XP i wkładam płytkę i instaluje tego wina 7 to co nacisnąć jak jestem przy opcji instalacji na dysku macie może jakieś screeny.No żeby mi tych plików co na partycji D i E nie usunęło.


RE: Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? - House - 07.07.2010 11:18

Instalacja Windows 7 (tutorial)


RE: Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? - Kameleon97 - 07.07.2010 11:21

Tak ale nie oto chodziło włączam normalnie system tak jak bym chciał używać i wkładam płytkę i instaluje i chce zachować dane z partycji D i E.


RE: Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? - House - 07.07.2010 11:27

Dokładnie tak samo jest jak w poradniku (tzn. zobaczysz to samo co na slajdach w tutku). A konkretnie w screenie
[Obrazek: 7.jpg]
Drive options - advence (po polsku zaawansowane ustawienia będzie pisało chyba).
Klikasz na C - i instalujesz - system sobie partycję sformatuje.


RE: Czy po instalacji Windows7 utracę dane zapisane na dysku? - Kameleon97 - 07.07.2010 13:12

Problem rozwiązany można zamknąć tematZadowolonyZadowolonyZadowolony:shy:Zacieszacz Thx wam