Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak odinstalowac spolszczeniae, mam z nim wielki problem - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Jak odinstalowac spolszczeniae, mam z nim wielki problem (/jak-odinstalowac-spolszczeniae-mam-z-nim-wielki-problem-7599-t)



Jak odinstalowac spolszczeniae, mam z nim wielki problem - dario2019 - 05.07.2010 20:30

|Prosze o pomoc!!!Znajomy zainstalowal mi jakies spolszczenie.Od kilku tygodni pojawia mi sie komunikat,ze mam nieorginalnego Windowsa...Jak pozbyc sie tego spolszczenia i przywrocic laptopa do stanu z zakupu??


RE: Jak odinstalowac spolszczeniae,mam z nim wielki problem - Driver - 05.07.2010 20:33

Najsampierw popracuj nad znajomością języka polskiego. Czysty system oryginalny? Poza tym "zmartwiły" mnie słowa znajomy i spolszczenie. Spolszczeń instalować nie radzę, jedyne co Ci chyba pozostało to jedynie formatowanie i ponowna instalacja Windowsa. Jeśli system masz nielegalny, dalej nie pomożemy, być może w prezencie otrzymasz banana/warna.


RE: Jak odinstalowac spolszczeniae,mam z nim wielki problem - dario2019 - 05.07.2010 20:56

(05.07.2010 20:33)prOmen napisał(a):  Najsampierw popracuj nad znajomością języka polskiego. Czysty system oryginalny? Poza tym "zmartwiły" mnie słowa znajomy i spolszczenie. Spolszczeń instalować nie radzę, jedyne co Ci chyba pozostało to jedynie formatowanie i ponowna instalacja Windowsa. Jeśli system masz nielegalny, dalej nie pomożemy, być może w prezencie otrzymasz banana/warna.

Przepraszam za bledy...Windowsa mam oryginalnego.3miesiace temu kupilem laptopa...Chcialem wgrac spolszczenie,by latwiej poruszac sie po stronach i wiecej rozumiec..Czy formatowanie i ponowna istalacja Windowsa,to to samo co "recowery"?
Czy robiac recowery pozbede sie "spolszczenia" i przywroce laptopa do oryginalnych ustawien laptopa i oryginalnego Windowsa?


RE: Jak odinstalowac spolszczeniae, mam z nim wielki problem - bodziulla - 06.07.2010 09:09

Hej.
Przepraszasz za błędy i nadal to samo zero polszczyzny. Podejrzewam, że gdybyś poprawił swój wątek dostałbyś odpowiedź, ale ignorujesz to co Ciebie się mówi, prosi. Po co Tobie system w j. polskim jak nie umiesz się nim posługiwać?.