Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Nie mogę aktywować systemu Windows 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Nie mogę aktywować systemu Windows 7 (rozwiązany) (/nie-moge-aktywowac-systemu-windows-7-rozwiazany-7572-t)



Nie mogę aktywować systemu Windows 7 (rozwiązany) - enderius - 04.07.2010 12:39

Mam kolejny problem Smutny
Jak kupiłem laptopa to chciałem zrobić formata i na nowo zainstalować Windowsa jednak z laptopem nie dostałem żadnej płyty tylko pod spodem była ta naklejka na Windows 7 Home Premium X64, więc ściągnąłem z internetu Win 7 wersję uniwersalną i jak go zainstalowałem i chciałem wpisać tego CD-Key'a to pokazuje mi że jest on niepoprawny. Wiecie o co chodzi ?


RE: Aktywacja Windowsa - House - 04.07.2010 12:42

Jak to ściągnąłeś wersję uniwersalną ?
Zapewne na laptopie masz partycję recovery. Z niej "instalujesz na nowo" system.


RE: Nie mogę aktywować systemu Windows 7 - enderius - 04.07.2010 12:47

No uniwersalna to taka że są tam wszystkie wersje 7 do wyboru
I przepraszam za SB


RE: Nie mogę aktywować systemu Windows 7 - bodziulla - 04.07.2010 12:49

Hej.
Przyczyniam sie do odpowiedzi Della bożka Zadowolony. Być może skasowałeś pliki tzw. "recovery" z partycji c:, ale niekoniecznie. Zrób tak jak włączysz kompa klik F8 i jest opcja napraw kompa i powinno pojawić się okno z nową instalką systemuUśmiechnięty


RE: Nie mogę aktywować systemu Windows 7 - House - 04.07.2010 12:51

Poza tym takie ściąganie systemu jest nielegalne. Tym bardziej bezsensowne ściąganie jakiś "uniwersalnych wersji". Przejdź się do sklepu, gdzie zakupiłeś laptopa, opisz sprawę. Być może udostępnią Ci płytę instalacyjną.


RE: Nie mogę aktywować systemu Windows 7 - enderius - 04.07.2010 12:54

Ok dzięki za pomoc