Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki do Asus K50IE-SX023 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Sterowniki do Asus K50IE-SX023 (/sterowniki-do-asus-k50ie-sx023-7544-t)



Sterowniki do Asus K50IE-SX023 - Pawel9217 - 02.07.2010 18:01

Instalowałem jakieś sterowniki ale nie wiem czy są dobre(mam oryginalnego windows'a 7 i nie wiem czy przy instalacji Windowsa w ogóle od razu się sterowniki nie zainstalowały) Jak sprawdzić jakie mam sterowniki? Jak sprawdzić jakiego mam direct'a też go instalowałem ale usnąłem instalkę a wy wyszukiwaniu programów go nie znajduje.


RE: STerowniki do K50ie sx023 (notebook) - House - 02.07.2010 18:08

DirectX
Start - wpisz - dxdiag

Sterowniki
Start - wpisz - Menedżer urządzeń - np. Karta graficzna - wybierasz swoją - 2x lewy przycisk myszy - sterownik (tam masz dane dotyczące wersji i daty wypuszczenia sterownika.

Aktualizacja sterownika
Co do aktualizacji sterowników to polecam zaznajomienie się z wątkiem Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada). Zaktualizować sterownik możesz również ręcznie np. pobierając go ze strony producenta.


RE: STerowniki do K50ie sx023 (notebook) - bodziulla - 02.07.2010 18:11

Hej.
Odnośnie jakie masz sterowniki ścieżka: start/ komputer prawoklik/ właściwości/ menedżer urządzeń. Jest tam Twój sprzęt i pokolei możesz sprawdzić na każdym podzespole w właściwościach (prawoklik na dany podzespół właściwości, sterownik i tam będzie wersja sterownika).
Odnośnie directx start/ uruchom wpisujesz polecenie dxdiag i tam masz wersję directxCwaniak
Pzdr
Odnośnie rdzeni zrób tak start/uruchom. Wpisujesz polecenie msconfig. Pokazuje się okno zakładka rozruch/ opcje zaawansowane jest tam opcja liczba procesorów zaznacz ptaszek i wybierasz liczbę procesorówCwaniak
Pzdr