Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak hasła do Administratora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Brak hasła do Administratora (/brak-hasla-do-administratora-7446-t)



Brak hasła do Administratora - bartekm - 27.06.2010 18:38

Witam,

mam nowy komputer z systemem Windows 7, gdy go uruchomiłem po raz pierwszy wpisałem hasło administraora 2 razy, teraz gdy uruchamiam komputer i wpisuje na 100% to samo hasło, pokazuje Błędny login lub hasło. Co mogę zrobić? Nie mam płyty żeby przeinstalować system.


RE: Brak hasła do Administratora - stingear - 27.06.2010 22:16

Sprawdź, czy czasem nie masz wciśniętego klawisza CapsLock, albo czy login "Administrator" wpisujesz z dużej litery, jeśli nie masz okna powitalnego. Nie masz innego użytkownika na komputerze? Jeśli masz, z jego pomocą powinno udać Ci sięodzyskaćhasło, albo przynajmniej je zresetować.


RE: Brak hasła do Administratora - jpl.wawa - 01.07.2010 22:38

(27.06.2010 22:16)stingear napisał(a):  Sprawdź, czy czasem nie masz wciśniętego klawisza CapsLock, albo czy login "Administrator" wpisujesz z dużej litery, jeśli nie masz okna powitalnego. Nie masz innego użytkownika na komputerze? Jeśli masz, z jego pomocą powinno udać Ci się odzyskaćhasło, albo przynajmniej je zresetować.

Witam!
a w jaki sposób zrestartować hasło administratora?
ja np. nie wpisywałem żadnego hasła do utworzenia konta administratora, a obecnie nie mogę praktycznie niczego zrobić na drugim koncie użytkownika, gdyż każdy krok jest potwierdzany adminem.
Zaczęło się to tak... były 2 konta użytkowników (jako standardowe konta), dziś próba zalogowania się na jedno z kont użytkowników skończyło się pojawieniem komunikatu "Logowanie usługi Usługa profilów użytkowników nie powiodła się. Nie można załadować profilu użytkownika".
Wejście na drugie konto odbywało się bez problemu. Poprzez to drugie konto wszedłem na konta użytkowników i.... przeglądając co mogę z tym fantem (brak możliwości zalogowania się ) zrobić i... zmiana konta standard na admin skończyło się tym że konto którym nie mogłem się zalogować stało się adminem... ! nie było pytania o hasło!! ... i teraz mam dwa problemy....
czy coś można z tym zrobić oprócz ponownego wgrania systemu... (WIN7 Home edition OEM).


RE: Brak hasła do Administratora - bodziulla - 01.07.2010 23:18

Jest jeden sposób. Gdy uruchamiasz kompa wciskasz F8 czyli wchodzisz w tryb awaryjny i tam zmieniasz swoje konto na adminaCwaniak
Pzdr