Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z początkowym stadium instalacji (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z początkowym stadium instalacji (rozwiązany) (/problem-z-poczatkowym-stadium-instalacji-rozwiazany-7423-t)

Strony: 1 2


RE: Problem z początkowym stadium instalacji - mont - 27.06.2010 13:58

Udało się zainstalować. Ale niestety na starszym dysku, podpiąłem stary 80gb z drugiego kompa. Teraz zastanawiam się czy nie będzie wolniej system chodził skoro dysk systemowy ATA a drugi SATA. Może chodzić wolniej?


RE: Problem z początkowym stadium instalacji - bodziulla - 27.06.2010 15:03

Teoretycznie nie. Ale różnice będą zauważalne gdy będziesz robić jakieś poważniejsze (przesył ogromnych plików itd) rzeczy na codzień w użytkowaniu nawet tego nie odczujesz. W stacjonarnym mam na dysku ATA załadowany system, drugi mam Serial ATA mam tan dane bajki, filmy, programy i do dnia dzisiajeszego nie odczuwam jakiego kolwiek problemu. Czyli można podsumować, że nie masz się czego obawiać.
PS. Odnośnie tametgo dysku miałeś Serial ATA prawdopodobnie będą potrzebna sterowniki do dysku podczas instalacji, ale myślę jak masz sprawę już załatwioną to zostaw jak jest, bo na pewno nie odczujesz jakiejś różnicy w użytkowaniu.
PzdrCwaniak
Jeszcze jedno odnośnie "wolniej działał" jak dobrze sobie skonfigurujesz system, powyłączasz niepotrzebne usługi itd do będzie szedł jak burzaZadowolony


RE: Problem z początkowym stadium instalacji - mont - 27.06.2010 18:15

No oczywiście jeszcze muszę się przyzwyczaić do nowego systemu a dopiero potem w nim grzebać. W każdym razie wielkie dzięki dla wszystkich którzy pomagali i byli cierpliwi Uśmiechnięty