Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak bluetooth w "wyślij do.." w menu kontekstowym (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak bluetooth w "wyślij do.." w menu kontekstowym (rozwiązany) (/brak-bluetooth-w-wyslij-do-w-menu-kontekstowym-rozwiazany-7272-t)



Brak bluetooth w "wyślij do.." w menu kontekstowym (rozwiązany) - GaryFisher - 17.06.2010 17:28

Witam serdecznie,

Mam pewien problem, jeśli chodzi o bluetooth. Korzystam z notebooka Dell studio 1555 i sterowniki do bluetooth'a są pobrane ze strony dell'a, dlatego też dziwi mnie ten problem.

Mianowicie, gdy pierwszy raz zainstaluje sterowniki bluetooth, to opcja "bluetooth" w "wyślij do..." jest. Dodam, że opcja bluetooth w wyślij do jest dostępna tylko w rozszerzeniu X64 w menu kontekstowym(nie wiem dlaczego)?
Natomiast po restarcie komputera już jej nie ma.
Plik w SendTo jest ciągle taki sam(bluetooth.btwsendto),

bardzo proszę o pomoc,

pozdrawiam


RE: Brak bluetooth w "wyślij do.." w menu kontekstowym - GaryFisher - 29.06.2010 10:08

Witam ponownie,

Udało mi się znaleźć przyczynę w/w problemu: wpisy w rejestrze zostały określane jako niepasujące/brakujące kiedy Adapter bluetooth był wyłączony, a w dalszej drodze usuwane

Proszę sprawdzać wszystkie wpisy jakie Wam znajdują programy do skanowania rejestru. W moim przypadku był to program, który jest wbudowany w TuneUp 2010 - nieprawidłowo ocenił kilka wpisów.
Nadmienię, że robiłem podobny test programem CCleaner - wypadł bardzo dobrze, prawidłowa ocena - jeśli chodzi o rejestr

pozdrawiam