Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak możliwości zainstalowania Noda (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak możliwości zainstalowania Noda (rozwiązany) (/brak-mozliwosci-zainstalowania-noda-rozwiazany-7252-t)



Brak możliwości zainstalowania Noda (rozwiązany) - PLANETKA - 16.06.2010 20:09

Witam i proszę o pomoc przy instalacji noda, wyskakuje mi taki o to błąd i nie mogę zainstalować antywira, do mego komputera proszę o szybką pomoc bo komp, bez antywira chodzi ok.

[Obrazek: beztytulu67m.png]


RE: Problem z zainstalowaniem noda. - Bekon - 16.06.2010 20:33

Planetka hejka Uśmiechnięty powiedz jakie masz konta na kompie musisz byc na koncie administratora.

Teraz tak start > Uruchom > regedit i enter otworzy sie rejestr systemowy.

Musisz wyszukać taki klucz jak na Twoim screen'ie
zobacz może tu:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Eset\ESET Security\CurrentVersion\

teraz spróbuj tak:

Przypisywanie uprawnień do kluczy Rejestru

1. Kliknij klucz, do którego chcesz przypisać uprawnienia.
2. W menu Edycja kliknij polecenie Uprawnienia.
3. Kliknij żądaną nazwę grupy lub użytkownika.
4. Przypisz jeden z następujących poziomów dostępu do klucza:
* Zaznacz pole wyboru Zezwalaj dla pozycji Pełna kontrola, aby przyznać uprawnienie do otwierania, edycji i zmiany właściciela klucza.

Możesz jeszcze ale nie musisz Wstydniś

5. Aby przydzielić specjalne uprawnienie do klucza, kliknij przycisk Zaawansowane, a następnie kliknij dwukrotnie użytkownika lub grupę, której chcesz przydzielić dostęp specjalny. W obszarze Uprawnienia zaznacz pole wyboru Zezwalaj lub Odmawiaj dla każdego uprawnienia, którego chcesz udzielić lub odmówić.

Pomogło napisz jeśli nie, pomyśle dalej Uśmiechnięty


RE: Problem z zainstalowaniem noda - PLANETKA - 16.06.2010 21:06

No więc robie to tam , i cały czas wywala mi pomimo naniesionych zmian grupe, z ograniczeniami te 1 i lipa nie mogę tego tam zmienić .


RE: Problem z zainstalowaniem noda - bodziulla - 16.06.2010 21:30

Hello hello.
Może się dorzucę po czym masz ten komunikat. Pierwszy raz instalujesz NOD-a czy jak w rozmowie było?


RE: Problem z zainstalowaniem noda - PLANETKA - 16.06.2010 22:09

Nie było tak miałem go, i po usunięciu go, a teraz przy ponownej instalacji wywala taki zapis błędu ok.


RE: Problem z zainstalowaniem noda - Bekon - 16.06.2010 22:25

Wywal Noda jeszcze raz zainstaluj CCleaner > TU
włącz program wyczyść rejestr systemu klik na
* rejestr (po lewej)
* skanuj by znaleźć problemy (na dole okna)
* napraw zaznaczone problemy (prawy dolny róg okna) wybierz ze wszystkie zaznaczone.
* zapisz kopie usuwanych wpisów na dysku Uśmiechnięty spróbuj znowu zainstalować Noda...


RE: Problem z zainstalowaniem noda - PLANETKA - 16.06.2010 22:36

To już właśnie wsio robiłem , i nadal nic nie pomaga.


RE: Problem z zainstalowaniem noda - bodziulla - 16.06.2010 22:36

Poczekam na poradę Bekona i jak nie wyjdzie będziemy próbować nadal.


RE: Problem z zainstalowaniem noda - PLANETKA - 16.06.2010 22:43

Dodam iż w rejestrze usunełem już ten folder, Eset\ESET Security\CurrentVersion\ i nadal woła o ten folder, to są już jakieś jaja dokładne ,i chyba czeka mnie jutro serwis oni se tam poradzą, bo ja już na dziś mam dość tego wszystkiego.


RE: Problem z zainstalowaniem noda - bodziulla - 16.06.2010 22:46

Mam pytanie.
Od początku.
Miałeś NOD-a czy poraz pierwszy go instalujesz?. Jeżeli miałeś już NOD-a to może być, że źle została przeprowadzona deinstalacja starego na nowy (teraz pytanie skąd są programy). Teraz pytanie czy instalujesz go jako pierwszy raz i wcześniej nie miałeś?.


RE: Problem z zainstalowaniem noda - PLANETKA - 16.06.2010 22:53

Obawiam się że przy deinstalacji też, jakiś mi tam błąd wywalało i dałem ignoruj , i sie odinstalowało a tera kapuję ze to huba był, mój błąd i tera tak się dzieje.


RE: Problem z zainstalowaniem noda - bodziulla - 16.06.2010 22:59

Teraz tak pytanie instalujesz NOD-a anty czy security?. Pytanie dwa masz oryginała?.
Moja sugestia przejdź do rejestru. Po czym widok/znajdź wpisz "eset". Będzie Tobie pokolei znajdować wpisy w rejestrze z NOD-a gdy znajdzie pierwszy wpis usuń go. Po czym wciśnij F3 będzie szukać następnych wpisów, aż nie dostaniesz komunikatu "nie wiem jak po polsku, ale komunikat będzie dotyczyć wszystkie wpisy odnalezione i wyszukiwanie zakończone). Po czym postaraj się wyczyścić wszelakie foldery w systemie.
Potem restrat i zacznij instalke


RE: Problem z zainstalowaniem noda - PLANETKA - 16.06.2010 23:06

Noda to na pyt 1, a po 2 to oryginał ale wiesz co i jak z czym.......


RE: Problem z zainstalowaniem noda - bodziulla - 16.06.2010 23:09

Tak więc Planetka postaraj się zrobić co napisałem poniżej w PS


RE: Problem z zainstalowaniem noda - PLANETKA - 17.06.2010 08:14

No i też to co mi napisałeś nie pomogło, i chyba pozostaje serwis bo ja już nic mądrego, sam tu chyba nie wymyślę.


RE: Problem z zainstalowaniem noda - slawektor - 17.06.2010 08:44

Zobacz czy nie da rady odinstalować tym programem -> [urln=http://www.nod32.nl/download/tool/nod32removal.exe]Nod32 Removal Tool[/urln]