Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak uprawnień przy próbie skopiowania pliku z pendrive - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Brak uprawnień przy próbie skopiowania pliku z pendrive (/brak-uprawnien-przy-probie-skopiowania-pliku-z-pendrive-7233-t)



Brak uprawnień przy próbie skopiowania pliku z pendrive - milosz0010 - 15.06.2010 12:48

Witam

Przy próbie skopiowania pliku aplikacji z pendrive'a do folderu z grą wyskakuje mi następujący błąd:
"Potrzebujesz uprawnień do wykonania tej akcji. Uzyskaj uprawnienia od Wszyscy w celu wprowadzenia zmian w tym pliku".

Nie wiem o co chodzi. Na innych systemach tak się nie dzieje. A tutaj po prostu nie mogę skopiować pliku.

Jeśli ktokolwiek wie o co chodzi, bardzo prosiłbym o instrukcję co należy z tym zrobić...
Pozdrawiam

ps. dodam że nie każdego pliku nie mogę skopiować.


RE: Brak uprawnień przy próbie skopiowania pliku z pendrive - ihatebuffering - 15.06.2010 20:32

Witam,wystarczy że przydzielisz sobie pełne uprawnienia dostępu do pendrive-a. Aby to zrobić klikasz PPM na pendrive w Komputerze
Cytat:Klikamy na niego PPM, Właściwości, zakładka Zabezpieczenia. Klikamy na Zaawansowane, zakładka Właściciel, Edytuj, w nowym oknie wybieramy swoją nazwę usera i klik na OK. W oknie zaawansowane też zatwierdzamy OK. W zakładce zabezpieczenia wybieramy Edytuj. Dla każdej z grup zaznaczamy fajkę Pełna kontrola. Klikamy OK i potem znów OK.

Jeśli nie będzie to możliwe dla całego pendrive-a to zrób to samo tylko, że na poszczególnych plikach.