Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem ze sterownikami dźwięku na Gigabyte M68M-S2P - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Problem ze sterownikami dźwięku na Gigabyte M68M-S2P (/problem-ze-sterownikami-dzwieku-na-gigabyte-m68m-s2p-7201-t)



Problem ze sterownikami dźwięku na Gigabyte M68M-S2P - wysoki1908 - 13.06.2010 18:02

Witam

Mam problem ze sterownikiem głosu...
Zainstalowałem wszystkie sterowniki wydawało się że jest okej a tu mi głos nie chodzi.

Próbowałem ściągnąć HD Audio Manager lecz wyskakuje napis "żaden sterownik nie był obsługiwany przez ten pakiet sterowników"

Moja płyta główna to : Gigabyte M68M-S2P

Proszę o odpowiedź z góry dziękuję Uśmiechnięty


RE: Instalacja Sterownika - bodziulla - 13.06.2010 18:04

Hej.
Mam pytanie skąd masz sterownik i jakiego używasz systemu?
Pzdr.


RE: Instalacja Sterownika - wysoki1908 - 13.06.2010 18:13

Windows 7 Support
Gigabyte


RE: Instalacja Sterownika - Nostromo - 13.06.2010 18:16

Skorzystaj z Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada) Slumpa, jeżeli nie pomoże poszukaj i zainstaluj sterowniki dla Visty.
Pzdr.


RE: Instalacja Sterownika - bodziulla - 13.06.2010 18:17

Może najprościej będzie jak użyjesz programu DriverMax i za pomocą niego pobierzesz sterownik do karty dźwiękowej?. Oczywiście wcześniej odinstalowując sterownik, który wgrałeś.


RE: Instalacja Sterownika - stingear - 13.06.2010 18:19

Ściągnij to: KLIK
Sterowniki instaluj nie z instalatora, lecz wejdź w menadżer urządzeń, znajdź swoją kartę dźwiękową, daj Aktualizuj sterownik i wybierz że chcesz wskazać na dysku a nie pobierać z internetu, następnie wskaż wypakowany plik, który Ci przesłałem. Jeśli to nie pomoże, użyj programu DriverMax, on sam znajdzie, pobierze i zainstaluje sterowniki.


RE: Instalacja Sterownika - wysoki1908 - 13.06.2010 18:34

Ściągnąłem program DriverMax ale nie umię go obsługiwać...wytłumaczy mi ktoś co mam robić? Uśmiechnięty


RE: Instalacja Sterownika - bodziulla - 13.06.2010 18:51

Program jest bardzo intuicyjny, ale jeżeli masz problem to Nostromo (zobacz jego wypowiedź), podał gdzie możesz zobaczyć poradnik odnośnie obsługi DriverMaxa.Zadowolony
Pzdr