Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Udostępnianie internetu przez Bluetooth - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Udostępnianie internetu przez Bluetooth (/udostepnianie-internetu-przez-bluetooth-7165-t)



Udostępnianie internetu przez Bluetooth - winnetou - 11.06.2010 16:12

Witam.Chciałbym udostępnić internet telefonowi przez bluetooth.Obecnie połączenie z internetem mam przez router adsl i nie ma opcji udostępnienia sieci dla bluetooth która była w Windowsie XP.Da się udostępnić w inny sposób?


RE: Udostępnianie internetu przez bluetooth - bodziulla - 11.06.2010 16:24

Czego używasz, że piszesz o XP?. Kto z kim dokładniej jaśniej jak można prosić (może jakieś modele co z czym, jaki system itd).Zadowolony


RE: Udostępnianie internetu przez bluetooth - winnetou - 11.06.2010 17:43

Obecnie korzystam z Windows 7 64 bit a wcześniej korzystałem z Windowsa XP.Chcę udostępnić internet Motoroli Z8(Symbian UIQ3) .W Windowsie XP udawało się to zawsze z powodzeniem a w Windowsie 7 już nie.


RE: Udostępnianie internetu przez bluetooth - Marys - 13.06.2010 00:57

Na początku sprawdź połączenie bluetooth i jeżeli jest oki to pogrzeb w panelu sterowania, np. może Ci blokować jakiś anty wirus czy coś. Metoda prób i błędów Zadowolony


RE: Udostępnianie internetu przez bluetooth - winnetou - 13.06.2010 15:25

Połączenie Bluetooth jest a co do antywirusa to na pewno nie bo na avast! też działo się to samo.


RE: Udostępnianie internetu przez bluetooth - HrabiaHodon - 14.06.2010 07:54

Komórka wspiera usługę "Udostępnianie połączenia sieciowego"?


RE: Udostępnianie internetu przez Bluetooth - winnetou - 18.06.2010 22:03

Tak.Zresztą przecież działało na XP