Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Wyświetlanie napisów w filmie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Wyświetlanie napisów w filmie (/wyswietlanie-napisow-w-filmie-7115-t)



Wyświetlanie napisów w filmie - kortyg - 08.06.2010 14:46

Oryginalny odtwarzacz nie wyświetla napisów. Są w tym samym katalogu co film z rozszerzeniem txt. Po przeglądnięciu wielu tematów w różnych forach, wpisałem GomPlayer'a. O dziwo to samo! Jakie rady?
Przy okazji: ściągnąłem pewne pliki dll z netu i po zapisaniu na CD otrzymały atrybut "r". Gdy chcę je skopiować TotalCommanderem na dysk, W7 informuje mnie, że muszę zmienić atrybut. Coraz bardziej jestem przekonany o nieprzyjaznym zachowaniu W7, ale modę ja głupieć.


RE: Wyświetlanie napisów w filmie - dziki314 - 08.06.2010 15:09

Napisz jaśniej o co ci chodzi bo nic z tego nie mogę zrozumieć. :exclamation:
W jakim odtwarzaczu ci nie wyświetla napisów.


RE: Wyświetlanie napisów w filmie - slawektor - 08.06.2010 15:46

Nazwa filmu i plików txt są takie same?


RE: Wyświetlanie napisów w filmie - War_3_ - 08.06.2010 21:45

Atrybut r to byłoby Read - czyli tylko do odczytu. Zmień we właściwościach pliku.


RE: Wyświetlanie napisów w filmie - Marys - 08.06.2010 22:06

Ściągnij sobie K-lite codec, zainstaluj i włącz klasyczny odtwarzacz i już nie będziesz miał problemu z żadnym filmem. No może jednego filmu nie mogłem otworzyć, ale on miał bardzo dziwny format.


RE: Wyświetlanie napisów w filmie - Deron - 09.06.2010 05:25

Ja oglądam filmy na Windows Media Player, oraz na All Player i nie mam żadnych problemów ani z fonia, ani z napisami.
Trzeba tylko zaznaczyć i dodać napisy.