Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Instalacja Windows 7 w trybie przyśpieszonym? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Instalacja Windows 7 w trybie przyśpieszonym? (/instalacja-windows-7-w-trybie-przyspieszonym-7107-t)



Instalacja Windows 7 w trybie przyśpieszonym? - bodziulla - 07.06.2010 22:42

Hej.
Czy jest możliwość instalacji systemu W7 w trybie przyśpieszonym?. Ostatnio zostało mi to zarzucone, że to moja wina bo system nie działa jak trzeba. Teraz inna osoba będąc u niego właśnie powiedziała, że instalacja systemu była zrobiona w trybie przyśpieszonym (aczkolwiek okazało się, że użytkownik sam sobie namieszał). Co Wy sądzicie o takiej możliwości, bo mnie to intryguje (tak z ciekawości) czy jest takowa opcja choć mi jest nieznana?
Pzdr


RE: Instalacja Windows 7 w trybie przyśpieszonym? - stingear - 07.06.2010 22:48

Nie ma czegoś takiego jak "tryb przyśpieszony". Po prostu ten ktoś chce za wszelką cenę zrzucić winę na Ciebie. W7 instaluje się od 17 do 23 min z zegarkiem w ręku. A skoro ta osoba jest na tyle mądra żeby wyciągać takie wnioski to powiedz jej skoro jest takim geniuszem to niech sam sobie system postawi i skonfiguruje. Założę się że nie minie godzina od kiedy zacznie a przyleci z płaczem, że nie umie sobie poradzić. Nie przejmuj się po prostu, w niczym nie zawiniłeś, jak mówisz sam namieszał i teraz musi kogoś obwinić, bo nie potrafi się przyznać.


RE: Instalacja Windows 7 w trybie przyśpieszonym? - Windows 7 2012 - 05.04.2011 13:19

nie ma ale jak jest to TYLKO podstawowe komponenty systemu


RE: Instalacja Windows 7 w trybie przyśpieszonym? - dziki314 - 05.04.2011 14:12

Stingear ma racje i tyle.Cwaniak


RE: Instalacja Windows 7 w trybie przyśpieszonym? - jakubi - 06.04.2011 10:28

Można zrobić jeszcze instalację nienadzorowaną, do której przygotowuje się plik odpowiedzi wcześniej, który instaluje wcześniej zdefiniowane komponenty automatycznie wrzuca klucz produktu itd. Ale to rozwiązanie stosuje się głownie w w firmach gdzie jest dużo komputerów celem przyśpieszenia reinstalacji etc.