Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
długie odczytywanie płyt - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: długie odczytywanie płyt (/dlugie-odczytywanie-plyt-7034-t)



długie odczytywanie płyt - zayl - 04.06.2010 09:08

Witam posiadam laptopa MSI vr630x i mam następujący problem cd rom długo odczytuje mi płyty (to nie wina cd romu) może troche opowiem o tym .. Posiadałem system Win7 32bit i było wszytko ok szybko odczytywało itp ale poczytałem trochę na forum i stwierdziłem ze Win 7 64bit bedzie lepszy wiec go zakupiłem.. po wgraniu systemu i wszystkich sterowników zaczął się problem z otwieraniem płyt tnz otwiera wszystkie płyty ale myśli chyba z 10min . Napisałem do firmy MSI i powiedzieli ze mam sprawdzić na jakimś buntowanym linuksie i sprawdziłem jest ok wszytko szybko.. I coś podkusiło mnie zeby grać odnowa Win7 64bit i po wgraniu Świerzego systemu jest ok tak jak powinno ale tylko jak wgram sterowniki od n-vidia pod system 64bit z strony producenta juz jest tak jak wcześniej odczytuje okolo 10min jedną plyte ... I tu moje pytanie co z tym może być i czy moze inne sterowniki wgrać niż z oficjalnej strony (jeśli tak to prosił bym o link o nich )