Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak ikonek w panelu sterowania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Brak ikonek w panelu sterowania (/brak-ikonek-w-panelu-sterowania-7033-t)



Brak ikonek w panelu sterowania - NeVer88 - 04.06.2010 08:53

Witam...Próbowałem spolszczyć win7 gdyż jest on kupiony w Holandii, gdy wchodzę w panel sterowania to jest puste pole i nic nie da się zrobić,nie mogę kopiować plików prawym kliknięciem myszy ani przenosić i parę drobniejszych błędów... Co zrobić aby to naprawić bez formatowania,w ogóle nie mam płyty z win-nie dostałem.


RE: Brak ikonek w panelu sterowania - ihatebuffering - 04.06.2010 09:42

Jeśli nie masz płyty pewnie masz partycję recovery, jeśli tak to zbootuj ją i uruchom funkcję "Napraw" a instalator Windows 7 powinien sam wyszukać błędny lub braki plików i naprawić. Problem ten występował od początku instalacji Windows-a ? Jeśli nie to możesz przywrócić system do momentu gdy jeszcze panel sterowania działał. Aby to zrobić w menu start wpisz "Przywracanie systemu" i następnie wybierz punkt przywracania z odpowiednią datą.


RE: Brak ikonek w panelu sterowania - NeVer88 - 04.06.2010 12:14

WitamUśmiechnięty
Niestety nie mam tej partycji,system mam w języku Holenderskim także nie mogę znaleźć w nim przywracania systemu,partycje mam tylko jedną właśnie chciałbym utworzyć jeszcze jedną tylko nie mam pojęcia jak to zrobić-potrzebuję ją aby dane zrzucić w razie potrzebnego formata-którego w sumie nie chcę robić jeżeli jest inne wyjście bo nie mam zastępczego systemu ani chyba że jest gdzieś na c zgrana instalacja lecz nie mogę jej znaleźć..


RE: Brak ikonek w panelu sterowania - ihatebuffering - 04.06.2010 12:25

Spróbuj wpisać w menu start "verdeling" to jest partycja po holendersku według translatora, i wejdź do tego narzędzia jakie się tam pojawi i tam zrobisz partycję z przydzielonego miejsca itp, a jaką masz wersję systemu ? Bo jeśli profesional lub Ultimate to możesz go spolszczyć w Windows Update. Żeby to zrobisz wpisz w menu start "Windows Update" lub same Update, następnie przy zielonej lub żółtej tarczy jaka tam będzie kliknij przycisk coś o aktualizacjach (nie znam holenderskiego) i poszukaj tam języka polskiego (polish, poland itp). Zrób mniej więcej tak :
[Obrazek: updatei.jpg]
[Obrazek: update2s.jpg]
[Obrazek: update3y.jpg]
[Obrazek: update4g.jpg]


RE: Brak ikonek w panelu sterowania - rokko - 04.06.2010 17:45

Cytat:gdy wchodzę w panel sterowania to jest puste pole
Trzeba będzie zarejestrować kilka komponentów systemowych. Zasadnicze pytanie, czy konto które użytkujesz posiada pełne prawa administracyjne?