Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dziwne działanie myszki - foldery otwieraja się po 1 kliku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Dziwne działanie myszki - foldery otwieraja się po 1 kliku (/dziwne-dzialanie-myszki-foldery-otwieraja-sie-po-1-kliku-6986-t)



Dziwne działanie myszki - foldery otwieraja się po 1 kliku - fosgen - 01.06.2010 20:50

Jak w temacie. Poza tym jak w FF chcę otworzyć nową stronkę, to często (prawie zawsze) otwierają się 2. Czy to może być wina 7ki czy np. mysz się popsuła?


RE: dziwne działanie myszki-foldery otwieraja się po 1 kliku - Nostromo - 01.06.2010 21:02

W Opcjach folderów\Ogólne - Klikanie elementów, zmień na Dwukrotne kliknięcie będzie otwierać element (pojedyncze zaznaczy). Przeglądanie folderów zmień na Otwórz foldery w tym samym oknie.
Pzdr.


RE: dziwne działanie myszki-foldery otwieraja się po 1 kliku - fosgen - 01.06.2010 21:19

Nostromo, dzięki. Zobaczę co to da. Ale zastanawiam się, czy myszka nie dożywa swoich dni. Ostatnio spadła z jakichś 70 cm. Przed chwilka ją rozkręciłem, ale nie widać żadnych mechanicznych uszkodzeń.


RE: dziwne działanie myszki-foldery otwieraja się po 1 kliku - Nostromo - 01.06.2010 22:14

(01.06.2010 21:19)fosgen napisał(a):  Nostromo, dzięki. Zobaczę co to da. Ale zastanawiam się, czy myszka nie dożywa swoich dni. Ostatnio spadła z jakichś 70 cm. Przed chwilka ją rozkręciłem, ale nie widać żadnych mechanicznych uszkodzeń.

A czy przed "upadkiem" działała normalnie? Mysz nie majątek więc warto zainwestować parę złotych w jakąś niegłupią. Nie podam jaką i gdzie kupiłem ostatnio: ergo, bezprzewodowa, niedroga i z wszystkimi bajerami jakie mają markowe.
Pzdr.


RE: Dziwne działanie myszki - foldery otwieraja się po 1 kliku. - fosgen - 02.06.2010 13:06

Oczywiście, że nie majątek, ale zanim kupię to sobie wezmę na testowanie parodniowe jakąś inną.


RE: Dziwne działanie myszki - foldery otwieraja się po 1 kliku. - StoProcent - 02.06.2010 14:59

Polecam markowe dobre za 50 zł max dla zwykłego usera Uśmiechnięty.


RE: Dziwne działanie myszki - foldery otwieraja się po 1 kliku - Magic_coin - 02.06.2010 16:11

Nie wiem co Cię wkurza w tym jednoklikowym otwieraniu, jaka wygoda... nie trzeba walić energicznie w tą mysz. Co do wariującej myszy to polecam trochę wydać i po dotykać bo wygodna mycha to podstawa.