Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dostępne są aktualizacje i jednej nie można zainstalować - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Dostępne są aktualizacje i jednej nie można zainstalować (/dostepne-sa-aktualizacje-i-jednej-nie-mozna-zainstalowac-6937-t)



Dostępne są aktualizacje i jednej nie można zainstalować - szafirldz - 30.05.2010 16:32

Witam. Mam problem z aktualizowaniem swojej siódemki. Wyskakuje mi, że dostępne są aktualizacje i jednej nie może zainstalować. Próby były wielokrotne lecz na nic to się zdało. Towarzyszy przy tym takie oto okienko (załącznik). Jak zniwelować ten problem?


RE: Problem z aktualizacją [Windows 7] - House - 30.05.2010 16:37

Rozwiń listę i ponownie zapodaj screena z aktualizacją której problem dotyczy (wyświetl historię aktualizacji).


RE: Dostępne są aktualizacje i jednej nie można zainstalować - szafirldz - 30.05.2010 17:07

Proszę. Wydaje mi się, że chodzi o tą zaznaczoną, bo najczęściej się powtarza.


RE: Dostępne są aktualizacje i jednej nie można zainstalować - House - 30.05.2010 17:12

Aktualizacja ta dotyczy przechodzenia na czas letni. Uruchom ponownie komputer i spróbuj ponownie.


RE: Dostępne są aktualizacje i jednej nie można zainstalować - szafirldz - 30.05.2010 17:23

No ja jej nie mogę zainstalować już od kilku paru dni ...
Pokaże jeszcze dokładniej o którą aktualizację mi chodzi.


RE: Dostępne są aktualizacje i jednej nie można zainstalować - House - 30.05.2010 17:27

Przecież ja wiem o co Ci chodzi (napisałem przecież). Wyłącz antywirusa (jeśli posiadasz) na czas instalacji tego dodatku.


RE: Dostępne są aktualizacje i jednej nie można zainstalować - szafirldz - 30.05.2010 17:32

Antywirusów nie posiadam