Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Klucz produktu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Klucz produktu (/klucz-produktu-6916-t)



Klucz produktu - miniaczek - 29.05.2010 15:23

Witam, Dostałem ostatnio od znajomej klucz Windows 7 dokladnie Windows 7 home premium. Klucz ten wczesniej nie byl wogole uzyty. Moj problem polega na tym ze gdy go wpisuje do aktywacji to wyskakuje komunikat ze tego klucza nie da sie uzyc do aktywacji produktu windows na tym komputerze. Myslalem ze cos jest nie tak z samym kluczem, wpisalem drugi klucz ktory rozwniez wczesniej nigdy nie byl uzyty i wyskoczyl ten sam komunikat. Wie ktos o co moze chodzic?


RE: Klucz produktu - izaw - 29.05.2010 16:10

Nielegalny system.


RE: Klucz produktu - miniaczek - 29.05.2010 16:13

Fajnie, czyli co moge zrobic zeby ten klucz zadzialal?
Wie ktos co zrobic z tym fantem?


RE: Klucz produktu - Magic_coin - 29.05.2010 17:50

Pójść do sklepu i kupić legalny system


RE: Klucz produktu - miniaczek - 29.05.2010 17:52

Rozumiem ale jak kupie Windowsa w sklepie to dostane z nim klucz a klucz to ja mam (NAKLEJKA) tylko nie wiem czemu nie dziala


RE: Klucz produktu - ihatebuffering - 29.05.2010 18:11

Tylko że jeśli się ma naklejkę to powinno się mieć też albo płytę z Windowsem albo przynajmniej wgranego Windowsa na partycji Recovery. Z pretensjami do kolegi który dziwnym trafem ma naklejkę i nie ma płyty. Może te klucze już były wykorzystane np w sklepie z których kolega tą naklejkę oderwał.
Cytat:tego klucza nie da sie uzyc do aktywacji produktu Windows na tym komputerze

Jestem prawie pewny, (jak się mylę to wybacz) że kolega zerwał naklejkę z PC w jakimś markecie, ale system już został na nim aktywowany w wersji OEM czyli że serial przypisuje się do ID płyty głównej. Jak zapłaciłeś na ten klucz koledze to mu "mile" podziękuj .
A więc przepraszam !


RE: Klucz produktu - miniaczek - 29.05.2010 18:18

Po pierwsze ta osoba ktora dala mi klucz jest moja ciocia ktora zakupiła system Windows 7 dla calej firmy, lecz niektore klucze nie zostaly uzyte. Taki klucz mam ja. Na dodatek zeby bylo smiesznie faktura zakupu na ten klucz zostala przefakturowana na mnie...czyli jestem jej oficialnym wlascicielem. Po drugie napisalem znajoma a nie znajomy. Po trzecie gdyby ten klucz twoim zdaniem byl "zerwany" w sklepie nie robił bym z siebie ....lekko mowiac glupka pytajac czemu nie dziala. Na naklejce jest dopisek po nazwie NTT ma to jakies znaczenie?


RE: Klucz produktu - Siauiost - 29.05.2010 18:41

Witam. W odpowiedzi na Twoje pytanie o to, czy " NTT " ma jakieś znaczenie, przesyłam link do firmowej strony przedsiębiorstwa, które najprawdopodobniej ten komputer ( komputery ) - składało. Myślę, że tam uda Ci się pozytywnie załatwić Twój problem. http://www.ntt.pl/


RE: Klucz produktu - StoProcent - 29.05.2010 19:27

Musisz się dogadać z M$ ale zacznij najpierw od NTT może zamienią Ci klucze etc..


RE: Klucz produktu - miniaczek - 29.05.2010 19:30

Co mam im napisac? nie prosciej skopiowac plyte od cioci? Albo ja wziasc od niej


RE: Klucz produktu - StoProcent - 29.05.2010 19:55

Po 1 to wziąć a po 2 Co Ci da płyta? Jak masz kopię tzn nie chcesz przykładowo zniszczyć oryginału i masz oryginalny klucz to jaki problem wpisać oryginalny klucz itd... ? Moim zdaniem masz wyjście jedno, kontaktować się z tymi którzy je stworzyli Uśmiechnięty.


RE: Klucz produktu - andrew-jar - 29.05.2010 20:01

Witam

Ciocia zakupiła OEM czy BOX?
po drugie, skoro to NTT to mogli i zaopatrzyć i cioci firmę w kompy np. Dell
i te windy OEMy mogą tyć pod dele a ty masz np. asusa
więc nic nie zrobisz.

inaczej mówiąc certyfikat jest inny i inny jest klucz