Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany TuneUp Utilities 2010 czy warto mieć ten programik na komputerze? (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany TuneUp Utilities 2010 czy warto mieć ten programik na komputerze? (rozwiązany) (/tuneup-utilities-2010-czy-warto-miec-ten-programik-na-komputerze-rozwiazany-6867-t)



TuneUp Utilities 2010 czy warto mieć ten programik na komputerze? (rozwiązany) - glucik - 27.05.2010 00:55

Hej. Mam do Was pytanie, czy warto mieć ten programik na komputerze ? on faktycznie polepsza pracę systemu itd. ?
Z opinii z innych for są dobre. Dlatego teraz Was pytam czy warto ? plusiki polecą


RE: TuneUp Utilities 2010 - bodziulla - 27.05.2010 01:07

Hej.
Wg mnie odnośnie tego programu to jest taki sobie. Może faktycznie pomaga w czymś tam, ale można to zrobić samodzielnie.
Wg mnie nie potrzebny program, aby coś tam zrobić. To moja opinia pomimo, że mam ten program, ale nie zainstalowany, bo jakoś mnie nie pomógł za bardzo.
Pzdr


RE: TuneUp Utilities 2010 - nunek21 - 27.05.2010 01:17

Program, który omawiacie, nie służy do robienia "cudów" na komputerze. A jedynie do zautomatyzowania często wykonywanych czynności, takich jak optymalizacja systemu, czyszczenie systemu, defragmentowanie dysków itp.
Jak dla mnie, program spisuje się świetnie i zdaje egzamin. Jest warty używania.


RE: TuneUp Utilities 2010 czy warto mieć ten programik na komputerze? - Zwiru_NS - 27.05.2010 11:24

nunek21 zgadzam się, cudów nie dokonasz Cwaniak Ale programik jak dla mnie przydatny i myślę że warto mieć na "pokładzie" takie narzędzie. Mi pomógł kiedy miałem problem. Windows kilka razy nie chciał się załadować. Użyłem TuneUp Disk Doctor, posprawdzał, błędy naprawił i śmiga. Teraz sobie na bieżąco monitoruje kompa. Do tego Odkurzacz bądź Ccleaner i miód. Co prawda słyszałem głosy ze taki program to dla zaawansowanych użytkowników, ale z tym się chyba nie mogę zgodzić. Ja sobie jakoś z nim radzę i żadnych problemów mi nie stwarza, no chyba że jestem zaawansowanym użytkownikiem, hahaha taki żarcik Cwaniak Pozdrawiam


RE: TuneUp Utilities 2010 czy warto mieć ten programik na komputerze? - glucik - 27.05.2010 12:24

Dzięki Wam wszystkim, tego potrzebowałem Zadowolony