Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zmiana wyglądu panelu logowania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Zmiana wyglądu panelu logowania (/zmiana-wygladu-panelu-logowania-6849-t)



Zmiana wyglądu panelu logowania - .:Maciek:. - 25.05.2010 20:09

Witam !
Czy jest możliwość zmiany wyglądu panelu logowania ?
( od razu mówię że nie chodzi mi o tło i nie odsyłajcie mnie do google bo szukałem )
Chciałbym żeby klasyczny panel zamienił się np na taki :
[Obrazek: Ubuntu_desktop_login_screen2.jpg]


RE: Zmiana wyglądu panelu logowania - StoProcent - 25.05.2010 21:02

Tak - no problem, zajrzyj w SunriseSeven. Przydatny program, i dodatkowo zoptymalizujesz inne sprawy Uśmiechnięty.


RE: Zmiana wyglądu panelu logowania - ihatebuffering - 25.05.2010 21:20

StoProcent no nie bardzo bo on zmienia właśnie tło a nie np ramki itp. Wątpię żebyś zmienił logowanie Windows-a na ekran z Ubuntu.


RE: Zmiana wyglądu panelu logowania - .:Maciek:. - 25.05.2010 22:14

Nie musi być ten akurat to tylko taki przykład .
A co do SunriseSeven to posiadam go od jakiegoś czasu .
I da się nim zmienić tylko tło .


RE: Zmiana wyglądu panelu logowania - nunek21 - 26.05.2010 10:52

Z tego co pamiętam programem który umożliwia zmianę ekranu logowania, jest TuneUp Utilities 2009 bądź nowszy. W celu zmienienia tła logowania, musisz przejść do zakładki customize windows > logon screen. Tam będziesz miał możliwość zmiany tego ekranu, jak i bezpośredniego pobrania nowych wzorów tła logowania.

Jeśli chcesz pobrać TuneUp Utilities 2010 - Click


RE: Zmiana wyglądu panelu logowania - ihatebuffering - 26.05.2010 14:42

Polecam też tutorial mojego wykonania w któtym możesz podmienić sygnaturkę wersji systemu w ekranie logowania na co tylko chcesz lub całkiem ją wywalić Cwaniak Ekran logowania - usunięcie lub zmiana sygnaturki (tutorial) .


RE: Zmiana wyglądu panelu logowania - .:Maciek:. - 26.05.2010 16:36

Nunek ... tym programem da się tylko tło zmienić , a napisałem , że nie o to mi chodzi Uśmiechnięty