Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Restarty co godzinę, niezależnie od obciążenia procka (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Restarty co godzinę, niezależnie od obciążenia procka (rozwiązany) (/restarty-co-godzine-niezaleznie-od-obciazenia-procka-rozwiazany-6843-t)



Restarty co godzinę, niezależnie od obciążenia procka (rozwiązany) - PanParowka - 25.05.2010 15:35

Witam,
Chciałbym prosić was o radę, co może powodować restarty średnio co 2h? Restarty pojawiły się wczoraj, gdy zainstalowałem Windows 7 na nowym dysku, wcześniej używałem "siódemkę" pół oku i nie miałem ani jednego restartu (do czasu aż mi dysk twardy nie siadł) .
Raczej wykluczam działanie hardwaru , bo restarty pojawiły się nagle i są niezależnie od tego czy gram na pełnym obciążeniu procesora , czy kompletnie nic nie robię. Wklejam skreen z tym co było w podglądzie zdarzeń zaraz po restarcie, może komuś coś to powie? Ja jestem kompletnym laikiem:
[Obrazek: ILzh9s.jpg]

Niepokoi mnie ta usługa "Restart manager" Może idzie to jakoś wyłączyć?
Dzięki za wszystkie rady.


RE: Restarty co godzinę, niezależnie od obciążenia procka. - ihatebuffering - 25.05.2010 15:37

Nic na to nie poradzisz, masz wersję RC która będzie Ci działać do 1 czerwca, po tym czasie system nie włączy Ci się w ogóle. Pozostaje Ci kupno wersji RTM . System ma wbudowany mechanizm który resetuje system dokładnie co 2 godziny.


RE: Restarty co godzinę, niezależnie od obciążenia procka. - PanParowka - 25.05.2010 15:55

To faktycznie zamyka temat. Dziękuję za odpowiedź.