Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Polskie znaki na norweskim Windowsie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Polskie znaki na norweskim Windowsie (/polskie-znaki-na-norweskim-windowsie-6821-t)



Polskie znaki na norweskim Windowsie - Hardi - 24.05.2010 19:13

Cześć

Mam Windows 7 norweskojęzycznego bo mieszkam w Norwegii i tutaj kupiłem kompa z tym systemem, gdy zainstalowałem PL programy to mam krzaczki zamiast PL znaków. Co mam i gidzie zainstalować aby ten Windows widział również PL litery, nie chodzi mi o to ze ten Windows ma być PL i mieć PL klawiaturę, ale tylko aby nie robił krzaczków i widział PL znaki Uśmiechnięty

Pozdrawiam.


RE: polskie znaki na norweskim windowsie - Romanek100 - 24.05.2010 20:43

Wystarczy zmienić język W7 na polski. Zainstaluj odpowiedni pakiet językowy w opcjonalnych aktualizacjach Windows.


RE: polskie znaki na norweskim windowsie - Hardi - 25.05.2010 10:42

A skąd można ściągnąć taki pakiet? I jak można sprawdzić, która wersje W7 jest zainstalowana? Bo z tego co wyczytałem na necie to te pakiety nie działają z każdą


RE: polskie znaki na norweskim windowsie - wlodyjoski - 25.05.2010 13:01

Tutaj masz link jaki znalazłem kiedyś jak z Windows Update zainstalować spolszczenie.
Spolszczenie