Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jaką macie wydajność łącza internetowego i ile za to płacicie? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Jaką macie wydajność łącza internetowego i ile za to płacicie? (/jaka-macie-wydajnosc-lacza-internetowego-i-ile-za-to-placicie-6813-t)



Jaką macie wydajność łącza internetowego i ile za to płacicie? - sevenfan - 23.05.2010 23:28

Ale po co wam te liczniki?Jak pobieram aktualizacje to mi pokazuje szybkość i mniej więcej to mam,ale zależy od serwera z którego pobieracie,więc liczniki niczego nie wnoszą.Wiadomo że łączność radiowa to lipa,nie ma jak kabel.Radiówka jest zdradliwa(borykałem się znią),zmiana pogody i już nie tak.Wiem że kabel nie wsządzie dochodzi(przeżyłem to).Nie patrzcie w licznik jak w guru bo głowa was rozboli.Teraz jest taka konkurencja na rynku że można wybrać.To że straszą karą za zarwanie umowy to bleff.Ja zerwałem,
napisałem że nie mam tego co mi obiecano i nawet nie napisali żadnego znaku zapytania,wiedzą że naciągają ludzi więc grzecznie,
ugodowo.Bez żadnych konsekwencji.
Pozdrawiam.