Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Szukam tapety (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Szukam tapety (rozwiązany) (/szukam-tapety-rozwiazany-6806-t)



Szukam tapety (rozwiązany) - StoProcent - 23.05.2010 16:27

Jak tak uważasz to ok, ale mi po tym wyskoczyło info o kilkunastu wirusach mówiąc o dużym zagrożeniu i mniejszym, jak uważacie ale Norton jest najlepszym antywirusem i uwierzcie mi - nigdy mnie nie zawiódł... Przykro mi iż jako poważna osoba nie znasz się na AV.


RE: Szukam tapety - xardas89 - 23.05.2010 17:09

Najlepszym wg Ciebie, ale każdemu wirusowi zdarza sie "zwariować". Skoro kilka osób weszło na stronę i nie miało żadnych zagrożeń, to jest bezpieczna. To, że nigdy Norton Cię nie zawiódł, to nie znaczy, że nie mógł tego teraz zrobić. Zadowolony


RE: Szukam tapety (rozwiązany) - Nostromo - 23.05.2010 17:47

Za takie zachowanie "Antywirusów" najczęściej odpowiadają ustawienia lub sytuacje nieprzewidziane przez producenta. Gdy są ustawione na b.wysokim poziomie niemal każdą stronę wskażą jako zagrożenie. W ten sposób potrafią sparaliżować swobodne poruszanie się w necie. Lekarstwem na to jest zdrowy rozsądek. Przecież nie chodzisz po ulicy w kasku na głowie dlatego, że z jakiegoś dachu może spaść dachówka... . Zapewniam, że nie podaję nigdy strony, która zawiera jakieś syfy, wszystko sprawdzam na swoim systemie. A czy Norton to najlepszy antywirus to sprawa dyskusyjna, na ten temat było sporo wątków nie tylko na naszym forum. Miałem Nortona i z dziesięć innych.
Pzdr.