Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak dźwięku z tylnych i centralnego głośnika - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Brak dźwięku z tylnych i centralnego głośnika (/brak-dzwieku-z-tylnych-i-centralnego-glosnika-6791-t)



Brak dźwięku z tylnych i centralnego głośnika - jurand - 22.05.2010 20:02

Witam,
mam problem taki, że nie jest mi odtwarzany dźwięk z głośników tylnych i centralnego. Reszta dwa+sub) działa, karta zintegrowana, sterowniki Realtek. W samym Realteku na pewno wszystko dobrze ustawione.
Możecie mi coś poradzić?
Głośniki 5.1

Dodam jeszcze, że w menadżerze z realteku głośniki działają, tzn gdy sprawdza się podłączenie i wybiera głośnik do próby, działa każdy.


RE: Brak dźwięku z tylnych i centralnego głośnika - slawektor - 22.05.2010 20:16

A w ustawieniach Windowsa dźwięk Zmieniałeś?

[Obrazek: beztytuuqum.png]


RE: Brak dźwięku z tylnych i centralnego głośnika - StoProcent - 28.06.2010 20:54

Może zrób tak:
Przy podłączaniu w realteku każdą wtyczkę wybierz jako głośniki przednie. Nie stracisz na surround tylko będziesz musiał później je poustawiać za pomocą ich podłączenia - tzn. wszystkie Ci będą grały poprawnie a wejścia głośników mają podpisane czy to jest Left, Right etc. i tym się kieruj Uśmiechnięty.