Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z jakością filmów - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z jakością filmów (/problem-z-jakoscia-filmow-6723-t)



Problem z jakością filmów - samurajsml - 18.05.2010 21:48

Witam posiadam nowy PC z całkiem dobrymi parametrami. Zainstalowałem Win7 Ultimate i mam problem.
Filmy mają jakość odbiegającą od pożądanej tzn: filmy dvdrip, dvd itp. wyglądają jak jakieś VHS czy RMVB.
Odnośnie programów i kodeków to już naprawdę próbowałem wszystkiego, więc nie w tym leży problem. Po kilku wypowiedziach necie dochodzę do wniosku, iż to jakieś Win7 blokuje mi w jakiś niewyjaśniony sposób tą dobrą jakość. Dodam że stery do mojego Radeona są najnowsze i działają poprawnie...
Przeglądnąłem pół neta i nikt jak na razie mi nie pomógł.
Zwracam się do Was użytkownicy tego forum: specjaliści i amatorzy, znający dobrze Win7. Proszę o pomoc. Mam nadzieje że ktoś to rozgryzł.
Dziękuję i pozdrawiam.


RE: Problem z jakością filmów - House - 19.05.2010 14:32

Po 1 podaj parametry swojego PC. Po 2 instalując sterowniki ( których tak naprawdę nie trzeba ), odinstalowywałeś stare przez instalacją nowych?


RE: Problem z jakością filmów - Bogdan666ing - 19.05.2010 15:39

Ja bym zaczął od wywalenia windows media player (zawsze mnie wkurza ten zasobożerny kombajn) oraz wszystkich kodeków, później klite mega codec pack i kmplayer. (sterowniki są potrzebne chociażby dla tego że karta graficzna wspomaga sprzętowo procka przy de jak i kodowaniu filmów a bez sterów to nie działa albo działa na "pół gwizdka").