Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd (/nie-moge-wylaczyc-miniaturek-nie-moge-zmienic-tla-logowania-itd-6680-t)



Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - SGhost - 16.05.2010 17:58

Witam tak przeglądałem sobie różne poradniki i znalazłem kilka, których bym wykorzystał i tu zaczyna się problem.

Nie będę pisał co i jak robię, bo stosuję się do poradników w 100%.

Przykładowo w ogóle nie widzi zastosowanej zmiany, kiedy chcę wyłączyć miniaturki z paska, mam opcję włączoną, a miniaturki jak były tak są. Tak samo z podmianą tła logowania, zrobiłem foldery wrzuciłem odpowiedni plik i co? I za 1 logowaniem był, a teraz sam się przywrócił do oryginału i nic na niego nie działa. Może to i "żadne" problemy, jednak denerwujące, od czego może się tak dziać, że system tak jakby nie widział zmian?


RE: Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - StoProcent - 16.05.2010 18:00

Polecam Ci SunriseSeven.


RE: Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - Nostromo - 16.05.2010 20:22

Nie jesteś Administratorem tylko zwykłym użytkownikiem, zmień to.


RE: Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - SGhost - 17.05.2010 09:40

Na koncie administrator, też nie wiele mogę zrobić zresztą, to jakaś kara bila, czy jak? tzn nie pamięta zmian.

Program który podał StoProcent, jest ciekawy, jednak to połowiczne rozwiązanie problemu.


RE: Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - slawektor - 17.05.2010 09:48

Zobacz tutaj -> [urln=http://www.dobreprogramy.pl/Windows-VistaW-Konto-Administratora,Blog,16973.html]Windows Vista/W7: Konto Administratora[/urln]


RE: Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - SGhost - 17.05.2010 10:00

Już znalazłem co innego i niby jest OK. Jednak dalej system nie zapamiętuje zmian, czy zrobię to ze swojego konta administratora, czy konta Administrator ...


RE: Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - yczwał - 22.05.2010 18:18

Spróbuj programem Sunrise Seven. W konfiguracji win7 jest niezastąpiony.


RE: Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - SGhost - 23.05.2010 05:35

Tak jak już pisałem wcześniej, to połowiczne rozwiązanie problemu. No i też nie Ma możliwości wyłączenia tych miniaturek? Przynajmniej ja takiej opcji nie widzę. Slawektor, tak wiem o tym koncie i na prawde czy pod nim, czy pod swoim, zmiany się po prostu nie zapamiętują.


RE: Nie mogę wyłączyć miniaturek/ Nie mogę zmienić tła logowania itd - dziki314 - 23.05.2010 08:22

Żeby zmienić tło logowania musisz edytować plik spwizimg w dziale Bitmap, pozycja 517 i 518. To jest pewny sposób na zmianę.
Jeśli masz system x64, to samo robisz z tym plikiem w folderze syswow64.