Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z wyszukiwaniem programu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z wyszukiwaniem programu (/problem-z-wyszukiwaniem-programu-6636-t)



Problem z wyszukiwaniem programu - kewin - 15.05.2010 10:49

Witam od jakiegoś czasu mam pewien problem z wyszukiwaniem programu gdy kliknę start i chcę coś wyszukać po prostu się nie da.
[Obrazek: ef495bd9cc136579.png]


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - House - 15.05.2010 11:04

Komputer\prawoklik na każdą partycję\właściwości\zezwalaj na indeksowanie dysku.


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - kewin - 15.05.2010 15:14

Niestety nic nie pomogło, miałem na każdej partycji to zaznaczone, ale jeszcze raz to zaznaczyłem i nic.


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - yczwał - 18.05.2010 20:48

Spróbuj tego:
Wejdź: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\, jeżeli nic tam nie będzie to musisz pododawać skróty do programów, które chcesz tam umieścić. Mam nadzieję, że pomogłem.


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - ihatebuffering - 18.05.2010 20:55

Spróbuj przeczyścić systemowy rejestr np AML Free Registry Cleaner.
Tylko że to nie jest 100% rozwiązanie ponieważ kewin-nowi nie wyszukuje nic, a powinno chociaż systemowe narzędzia. Nie napisałem, że Twój pomysł jest zły...


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - kewin - 21.05.2010 19:49

yczwał próbowałem twoim sposobem ale nic nie pomogło gdy wszedłem tam gdzie pisałeś były tam pliki. ihatebuffering a mogę przeczyścić rejestr programem CCleaner.


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - ihatebuffering - 21.05.2010 19:58

Oczywiście że możesz, ale Ccleaner nie jest tak skuteczny jak inne przeznaczone tylko do czyszczenia rejestru, sam używam AML FRC i wykrywa dużo więcej błędnych wpisów niż Ccleaner. Najlepiej zrób i tym i tym. A jak to nie pomoże to zawsze możesz zbootować płytę z Windows 7 i użyć opcji Napraw.
To użyj opcji Napraw z płyty z Windows 7, i spróbuj zrobić defragmentację dysku.


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - kewin - 22.05.2010 11:07

Ok zaraz zobaczę co z tego będzie. Przeskanowałem CCleanerem i Registry Cleaner ale niestety nic nie pomogło.


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - ihatebuffering - 24.06.2010 20:35

Rozwiązaniem najprawdopodobniej jest włączenie funkcji Windows Search, wejdź do Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Programy i funkcje, teraz po lewej masz Włącz lub Wyłącz Funkcje systemu Windows, klikasz i na liście szukasz Windows Search, zaznacz "ptaszkiem" i kliknij OK. Powinno pomóc Cwaniak


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - kewin - 24.06.2010 20:50

ihatebuffering niestety gdy wszedłem tam gdzie piszesz był już ten ptaszek na Windows Search ale odznaczyłem go i zaznaczyłem ponownie niestety nie pomogło.


RE: Problem z wyszukiwaniem programu - kewin - 01.07.2010 19:21

Witam widzę że nikt nie umie mi pomóc w rozwiązaniu mojego problemu. Nadal proszę o waszą pomoc.