Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki od karty sieciowej PLANET WL8314/Marvel Libertas - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Sterowniki od karty sieciowej PLANET WL8314/Marvel Libertas (/sterowniki-od-karty-sieciowej-planet-wl8314-marvel-libertas-6634-t)



Sterowniki od karty sieciowej PLANET WL8314/Marvel Libertas - Slithered - 15.05.2010 08:24

Witam,

Mam pewien problem i kompletnie nie wiem jak sobie z nim poradzić, otóż: zainstalowałem Windows 7 x64 i nie mogę zainstalować sterowników swojej karty sieciowej (PLANET WL 8314) gdyż nie są one podpisane cyfrowo. Sama karta z kolei wykrywana jest jako "Marvel Libertas 802.11b/g Wireless LAN Client Adapter". Instalowałem już różne sterowniki Marvela i nic nie pomogło. Próbowałem również podpisać sterowniki wg. poradnika, który znalazłem w sieci, lecz również nic to nie dało. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc. Dodam również, ze zależałoby mi na rozwiązaniu bez wciskania F8 i wyłączania podpisów sterowników.

Pozdrawiam.

@Edit
Jeśli jedynym rozwiązaniem jest odpalanie komputera w trybie specjalnym bez wymuszania podpisu sterowników, to czy istnieje sposób by komputer już zawsze sam uruchamiał się w tym trybie?


RE: Sterowniki od karty sieciowej PLANET WL8314/Marvel Libertas - House - 15.05.2010 08:28

Co do aktualizacji sterowników to polecam zaznajomienie się z wątkiem Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada). Czy przy instalacji Twojego sterownika, nie wyskakuje Ci monit o kontynuowaniu instalacji mimo braku podpisy cyfrowego ?

edit: Inym sposobem jest odpalenie sterowników jako administrator (prawoklik - uruchom jako administrator)


RE: Sterowniki od karty sieciowej PLANET WL8314/Marvel Libertas - Slithered - 15.05.2010 09:11

Pokazywalo, sposob z uruchomieniem jako admin rowniez nie pomogl.