Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak odwrócić pasek zadań w Windows 7? (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak odwrócić pasek zadań w Windows 7? (rozwiązany) (/jak-odwrocic-pasek-zadan-w-windows-7-rozwiazany-6542-t)



Jak odwrócić pasek zadań w Windows 7? (rozwiązany) - tomirek - 10.05.2010 22:37

Witam wszystkich Uśmiechnięty Przeszukałem forum, pytałem Google i nic nie znalazłem (albo nie potrafiłem znaleźć).
Pytam więc tutaj, bo to chyba najodpowiedniejsze miejsce w sieci Cwaniak

Czy da się zrobić taki myk, żeby odwrócić pasek zadań? Tzn, żeby zegar i ikonki z traya były u góry, natomiast menu Start i ikonki z paska szybkiego uruchamiania na dole?
Z góry dzięki za wszelkie porady.

[Obrazek: mwsnap00272.jpg]


RE: Jak "odwrócić" pasek zadań Windows? - Nostromo - 10.05.2010 23:20

Nie ma rzeczy niemożliwych, można to zrobić modyfikując wpisy w rejestrze co zajęłoby jak przypuszczam sporo czasu. Być może pomocny będzie któryś z programów do zmiany paska zadań na tej stronce[urln=http://www.searchengines.pl/Narzedzia-dla-Paska-zadan-t39226.html] klik [/urln], sam korzystam z jednego z nich - Start Killer dla usunięcia windowsowej ikony przycisku start, może i ty znajdziesz coś dla zmiany kolejności, hej.


RE: Jak odwrócić pasek zadań w Windows 7? - rybak17 - 11.05.2010 06:53

To by by było dość wygodne rozwiązanie zwłaszcza że przycisk startu był by na swoim miejscu. Wygodne moim zdanie było by też poziome wyświetlanie otwartych programów albo ikonek jak w nowym interfejsie Ubuntu dla netbooków.

Była by to praktyczna optymalizacja dla szerokokątnych ekranów ale jak ktoś napisał takich rzeczy możemy się spodziewać dopiero w Windows 9 gdyż zgodnie z trendem ósemka będzie skopana Zacieszacz
[Obrazek: mwsnap00272.jpg]


RE: Jak odwrócić pasek zadań w Windows 7? - tomirek - 11.05.2010 08:17

Dzięki za odpowiedzi. W programiku pogrzebię jak z pracki wrócę. A z poziomym wyświetlaniem programów na pasku też niegłupie by było Uśmiechnięty